У фільмі “Дедпул 2” зазвучать “Вартові Галактики”

deadpoolcomposer110416

Зйомки фільму «Дедпул 2» практично завершені. А це означає, що фільм відправляється на опрацьовку, а тобто монтаж, створення спецефектів і тому подібне. В тому числі варто зауважити, що «Дедпул 2» не буде фільмом, до котрого писалась музика завчасно, і вже під неї будуються сцени. Власне музика до фільму саме починається писатись.

Читайте також РЕЦЕНЗІЮ НА ФІЛЬМ “ТОР 3: РАҐНАРОК”.

Власне, що є найцікавішим в цій новині – це композитор. Композитором фільмі «Дедпул 2» став Тайлер Бейтс. Його музика вам добре відома, адже ви чули її у фільмах «Вартові Галактики». Тайлер сьогодні є одним із головних суперників (не маю на увазі, що вони змагаються, просто відносно рівня) Ганса Зіммера, композитора всіх останніх фільмів про Бетмена. Порівняння не найкраще, адже Ганс писав музику ще до «Короля Лева», однак сьогодні він відомий в основному саундтреками до блокбастерів, найвідомішими із котрих є Інтерстеллар, Початок, Бетменівська Трилогія Нолана, Бетмен проти Супермена та інші.

Тайлер Бейтс відзначається вже сьогодні. Окрім фільмів Marvel він писав вдалі композиції до таких фільмів, як Джон Уік. Тепер же він писатиме музику до фільму, котрий, безумовно, чекають багато людей, а власне я говорю про фільм «Дедпул 2». Це дуже приємна новина, адже тепер ми знаємо, що аудіо-складова фільму буде цікавою.

Схожі записи