В “Ходячих Мерців” справи погані

the-walking-dead-season-8-comic-con-rick-lincoln-negan-morgan-1200x707-logo-1

На екранах американських телевізорів, а отже і на наших з вами моніторах, стартували перші серії восьмого сезону серіалу «Ходячі Мерці», створеного на основі коміксів Роберта Кіркмана, Тоні Мура та Чарлі Адлерда. Власне, вийшли вже три серії. Можливо, до того моменту, коли ви читатимете цю публікацію, вийде четверта.

Серіал страртував досить гучно, втім тоді це був лише експеримент із кількома серіями в сезоні. Але серіал став настільки успішним, що одразу виріс у величезне шоу, котре, як стало зрозуміло, ітиме на екранах ще багато років. Але в останні роки серіал переживає не найкращі часи.

Читайте також РЕЦЕНЗІЮ НА ФІЛЬМ “ТОР 3: РАҐНАРОК”.

Відтак останній сезон серіалу «Ходячі Мерці» отримав не найкращі як рейтинги, так і відгуки. Не можна сказати, що рейтинги зовсім провальні, адже за тими ж рейтингами серіал випереджає практично будь яке інше шоу у США. Але, що цікаво, перегляди серіалу, а отже й рейтинги, впали на 35% у порівнянні із попереднім сезоном.

Варто сказати, що вдвічі погано, враховуючи, що попередній сезон серіалу «Ходячі Мерці» отримав найгірші рейтинги в історії шоу, якщо не враховувати першу серію, в котрій з’явився довгоочікуваний фанатами антагоніст Ніґан.

Творці телесеріалу ніяк не коментують ситуацію, окрім того, що навіть не натякають на його закриття. Вони стверджують, що плани на серіал вже «прописані» на роки вперед. Але цей перший дзвіночок може говорити про те, що творці потихеньку підводитимуть історію до свого логічного завершення, аби серіал не «просто обірвався». Однак, можливо вони підготують щось, що освіжить теле-шоу, котре переживає не найкращі свої роки. Як би там не було, здається, що творці дають фанам все, чого вони хотіли в попередньому сезоні, однак якимось чином це не працює.

Схожі записи