А Росомаха вже чекає на нового Росомаху

logan-new-poster-features-weathered-wolverine_kzg5

У нещодавньому інтерв’ю Х’ю Джекман сказав дуже цікаву річ. Аби довго не пояснювати, Х’ю сказав, що дуже чекає на «рекаст Росомахи» від студії FOX. Тобто Х’ю Джекман чекає, коли студія підбере нового актора на роль Росомахи, адже історія має продовжуватись (практично дослівно).

Х’ю Джекман грав у кіно кігтистого мутанта із зцілюючим фактором (саме так це називається в коміксах) під іменем Росомаха цілих 17 років, починаючи із фільму «Люди Ікс», що вийшов у 2000 році, завершивши «кар’єру» у франшизі надзвичайним фільмом «Логан» у цьому, 2017 році.

Читайте також РЕЦЕНЗІЮ НА ФІЛЬМ “ТОР 3: РАҐНАРОК”.

Що цікаво, більшість фанатів із актором, не погодяться. Адже багато хто говорить, що зараз публіка просто не сприйме Росомаху у виконанні іншого актора. У будть якому випадку вже зараз. Але якщо сам Х’ю Джекман не просто сприйме свою заміну, а ще й із нетерпінням її чекає, аби побачити продовження історії героя, тоді й нам варто замислитись. Адже новий актор не забере в нас фільми із улюбленим виконавцем. Можливо, варто дати комусь шанс зайняти своє місце в наших серцях, як це зробив Х’ю?

А тим часом готується до розробки сольний фільм X-23, роль котрої виконує Дафна Кін. Фільм не повторюватиме за тоном “Логана“, та й ніхто не ставить собі такої мети. Можливо саме маленьку дівчинку-Росомаху ми чекаємо?

Схожі записи