Злиті фото зі зйомок фільму “Месники 4” – Обережно Спойлери!

avengers-4-set-03nov17-01

Як ми вже повідомляли раніше, на виробництво фільму іде часу багато. Окрім тривалих зйомок, пере зйомок та до зйомок, завжди цілий вагон часу витрачається на монтаж, світло-корекцію, спец-ефекти і так далі і тому подібне. А враховуючи що між фільмом «Війна Нескінченності» та четвертими «Месниками» (назву котрих нам досі не розкривають і, вочевидь, до самої «війни» не розкриють) пройде всього рік, часу залишилось не так вже й багато. Із зрозумілих причин зйомки четвертого фільму «Месники» відбуваються зараз та по тихому, схоже, завершуються (плюс поправочка на ті ж до зйомки та пере зйомки).

Завдяки цьому ми отримуємо різноманітну інформацію зі знімальних майданчиків, в тому числі й фото, котрі вдається вихопити щасливчикам. І ось в об’єктив камери одного із цих щасливчиків потрапили дуже цікаві кадри. Уважно погляньте на фото нижче.

thor-iron-man-reunite-on-avengers-4-set-08

На фото нам показують Локі в наморднику, від чого з’являється думка, що Локі таки знову всіх підставить, його впіймають… Стоп-стоп! А тепер погляньте на ще одне фото, теж нижче.

thor-iron-man-reunite-on-avengers-4-set-05

На ньому вже видно всім добре відомого Бога Грому. Якщо ви ще не подивились «Раґнарок», може не читайте далі, та все ж… На фото Тор постає із довгим волосся та повністю цілим, а тобто із обома очима. Навряд чи він відрощуватиме волосся до четвертого фільму «Месники», однак цікавіше те, що на фото він із двома очима. Як би там не було, а око він вже точно не відрощуватиме!

Який із цього випливає висновок? Нас чекає флеш-бек. Нас віднесуть у часі до завершення першого фільму «Месники», де наша команда вперше об’єдналась та таки перемогла Локі і його армію Чітаурі. Здається, що все дуже просто, але тут теж є про що подумати. Адже ця сцена навряд чи відбувалася б просто так, аби розтягнути хронометраж (для цього є цілий арсенал клішованих прийомів).

Є всього два варіанти, чому ця сцена розгорнеться в четвертому фільмі про месників. Перший, котрий я вважаю більш вірогідним, ця сцена буде дуже важливою, ключовою для сюжету. Тобто саме в цей момент, в кульмінації фільму «Месники» відбулось щось дуже важливе. Якщо мої передбачення на рахунок сюжету четвертого фільму правильні (бо може я й не правий, але детальніше читайте за ЦИМ посиланням), нас чекають Скрули та «Секретне Вторгнення». Тож дуже вірогідно що в той момент відбулась заміна одного із Месників на Скрула, або ж саме в той момент хтось із Месників видав себе, показавши, що він самозванець.

Другий варіант, на мою думку менш вірогідний, трішки більш «мильний», бо може включати в себе Таноса… А може й не включати. Він передбачає що нас чекає зміна реальності, справжнє повернення в часі та якісь серйозні зміни. Можливо, до цього буде причетна Червона Відьма.

Також можете поглянути на головне фото статті чи на фото нижче. Там видно ще одного персонажа, смерті котрого часто ставляють у “Війні Нескінченності“.

thor-iron-man-reunite-on-avengers-4-set

Роберт Дауні Молодший і раніше помічався на знімальному майданчику, але насправді це фото зовсім не доводить, що він не загине у фільмі “Месники: Війна Нескінченності”, адже, повторюсь, швидше за все це зйомки подій минулого. Однак, якщо сюжет зі Скрулами виявиться правдивим, тоді можна припустити, що “засланим козачком” виявиться хтось із цієї кімнати, де знаходиться Локі, Тор та Залізна Людина.

Такі от думки на цей рахунок. Здавалося б абсолютно звичайні фото про флеш-бек у фільмі, але насправді все може виявитись куди цікавіше!

Схожі записи