Месники 4: Сюрприз за мільярд доларів

avengers_4_news

Четверта частина Месників запланована на 3 травня 2019 року. Як всім давно відомо, третя та четверта частина Месників носитиме назву «Війна Безкінечності» частини перша та друга, будуть пов’язані між собою сюжетно та… Ну а тепер давайте по чесному, все не зовсім так. У будь якому випадку, тепер все змінилось. Тож давайте трішки поаналізуємо.

infinity_war_0

Почати, думаю, варто із Джоса Уідона. Дядько Джос зняв два перші командні фільми про Месників: першу частину та Еру Альтрона. Але не так давно він звернувся до Кевіна Файгі, голови Marvel Studios, із заявою про перехід в DC, куди режисер, до речі, пішов із сценарієм Бет-Дівчини. В результаті Джос дознімав фільм «Ліга Справедливості» замість Зака Снайдера, та приніс свій досвід командних супергеройський фільмів до WB.

Але хто замінить режисера, котрий складав пазли кіновсесвіту в єдине, ціле полотно? Відповідь дуже проста, і це Брати Руссо.

anthony-and-joe-russo

Ентоні та Джо Руссо, для довідки, зняли для нас другу та третю частини Капітана Америки. До речі, на мій скромний погляд, «Зимовий Солдат» був одним із найкращих супергеройських сиквелів, хоча їхня «Громадянська Війна» мені «не дуже». Втім, справу варто розглядати в трохи іншому ключі.

Саме Джос Уідон задумував Війну Безкінечності в двох частинах, але Брати Руссо на цей рахунок мають свій погляд. Тож більше нас не чекає «картина в двох частинах за мільярд доларів», тепер це будуть два досить самостійних фільми, кожен вартістю в 500 мільйонів. І це змінює в корені все! Тож аби «заспойлерити» (умовно) сюжет безіменного проекту четвертих Месників, варто поглянути на ту ж «Війну Безкінечності», інші фільми кіновсесвіту до та після фільму «Месники 4», та трішки підглянути в комікси.

Почнемо із «Війни Безкінечності». Ми вже знаємо, що у фільмі не буде Капітіна Марвел, не буде Адама Ворлока. Тож залишаємо на скидку мінімум те, що «Кепа М» нам залишають для наступної частини «Месників». Ми всі знаємо про основний сюжет «Війни Безкінечності», знаємо, що хтось із героїв може загинути (на скидку Роберт Дауні Молодший та Кріс Еванс). Але якщо ми чекали трагедію в першій частині «Війни» та розв’язку в другій, то можете забути, швидше за все, Таноса переможуть ще в 2018. Залишається сподіватись, що той не загине і таки зіграє свою роль в наступному фільмі.

captain-marvel

Опісля «Війни Безкінечності» нас чекає фільм «Капітан Марвел», синопсис подій котрого нам теж відомий. Нас чекають події 90-х, історія того, як Нік Фьюрі втратив око та Скрули. Для тих, хто «в танку» нагадаю, що Скрули здатні перетворюватись в інших живих істот, і на цьому був побудований сюжет «Секретного Вторгнення». Події цього масштабного кросоверу в коміксах, до речі, саме й починаються опісля «Громадянської Війни». Саме тоді, коли герої виявились по різні сторони барикад, раса войовничих інопланетян вирішила, що прийшов ідеальний момент для «вторгнення». На той момент Скрулами виявились такі герої як Чорний Грім та Електра, і ніякі здібності супергероїв не змогли їх виявити.

Тож я думаю, що саме «Капітан Марвел» стане прологом до четвертої частини «Месників», і в основу сюжету ляже «Секретне Вторгнення» Скрулів. Я розумію, що в сольнику Керол Денверс нас має чекати щось епічне, але все ж схиляюсь до думки, що це і справді буде лише пролог. Можливо, хтось із відомих нам героїв виявиться Скрулом. Власне, можете самі гадати, хто це буде. Звичайно, я можу помилятись, але для мене зараз питання стоїть лише слоганом комікс-кросоверу: «Кому ви довіряєте?».

А нступним фільмом студії MARVEL стане фільм Тор 3: Раґнарок. Десь із цього місця й почнеться підступання до Війни Безкінечності.

Назву «Війна Безкінечності: Частина 2» відмінили, через дуже різні сюжетни двох фільмів, однак повернення Таноса в четвертих «Месниках» – офіційно підтверджене. Можливо, він буде їхнім союзником.

aqxnmts

Наступним фільмом стане перша картина «нової епохи кіновсесвіту» – сиквел Людини Павука. Кевін Файгі вже говорив, що у сиквелі з’явиться інший серйозний супергерой, але це буде не Залізна Людина. А тепер згадаємо його слова про те, що у Війні Безкінечності із Пітера та Доктора Стренджа вийде класна команда – і вуаля! Стає зрозуміло, на кого студія буде орієнтуватись в майбутньому. А за «Спайді», восени 2019 нас чекає сиквел і Доктора Стренджа. А слідом за ним і третя частина Вартових Галактики.

До речі, можливо нас також чекає четверта частина Капітана Америки або Залізної Людини в районі 2020 року. Так, будь хто із цих персонажів може вмерти в найближчих фільмах, але я б не робив ставку на обох. Нам також обіцяли повернення якогось епічного лиходія, тож я б ставив або на Мандарина, або на Червоного Черепа. Історію Тоні будуть завершувати, а Кріс вже давненько хоче повернутись до більш традиційного кіно, та завершити кар’єру в кіновсесвіті так, як це зробив Х’ю Джекман.

Схожі записи