Нелюди: Війна за їхній світ

inhumans_olivec_new_video

На офіційному каналі Marvel Entertainment опубліковано нове відео присвячене майбутньому серіалу «Нелюди», котре носить, якщо дозволите так назвати, тизерний характер.

Відео під назвою «Марвел Нелюди: Війна за їхній світ» було опубліковане 28 серпня. В ньому присутні як старі, так і нові, раніше не бачані нами, кадри із новим музичним оформленням.

Власне відео можете переглянути нижче:

Нагадаю, серіал стартує на екранах IMAX вже в кінці цього місяця, а наступні серії будуть показані для ТВ в кінці наступного.

Офіційний трейлер був показаний на Комік-Кон 2017 у Сан-Дієго. Як і попередні відео, трейлер викликав негативну реакцію у фанатів, зокрема через спец-ефекти, котрі будуть показані в мережі IMAX.

Марвел відповіли на цю реакцію словами, що в серіалі «Нелюди» все правильно і красиво, а от трейлер показує «недопрацьовані спец-ефекти».

Моя особиста думка така: до прем’єри три дні, і недопрацьовані спец-ефекти можна можна було допрацювати, а в цьому відео нічого дуже не змінилось. Але на прем’єру я чекаю, подивимось, що з цього вийде.

Схожі записи