Нелюди – новий трейлер серіалу, котрий покажуть в IMAX

marvel-inhumans-main-cast

На Комік-Коні у Сан-Дієго представили безліч цікавих новинок. І, звичайно, найцікавіші із них для нас – фанатів коміксів. Зокрема ми вже писали про Снеп-Пік фільму Ліга Справедливості від DC, трейлер фільму Тор 3: Рагнарок та трейлер серіалу із всесвіту Людей Ікс від FOX – Обдаровані (детальніше за посиланнями). Ми й надалі намагатимемось вчасно та оперативно висвітлювати все, що було цікавим на цій події.

Зокрема, нам нарешті представили готовий трейлер телесеріалу, події котрого вписуватимуться в кіновсесвіт MARVEL. Це, звичайно, Нелюди. Правду кажучи, я не впевнений, як його перекладуть на українську мову (Inhumans в оригіналі). Але я впевнений у тому, що якось перекладуть, бо перші два епізоди серіалу показуватимуть в кінотеатрах. А, власне, в IMAX.

Трейлер виглядає дуже добротно. Не знаю, чи попередній трейлер був ще сирим і неготовим, чи створений халатно, але завдяки ньому MARVEL отримали достатньо негативних відгуків та помітили, що особливої цікавості до серіалу немає. Тож що, проект провалився, і всі гроші, вкладені в технологію IMAX витрачені намарне? Перший провальний проект MARVEL за довгі роки?

Новий трейлер, котрий ви можете побачити вище, візуально не дуже відрізняється, проте позитивні зміни помітні. А в купі із правильною подачею кадрів та вдалим саундтреком, на мою думку, складають зовсім інше, більш позитивне враження. Не ідеал, звичайно, але набагато-набагато краще. Я б сходив на фільм (перші серії) в кіно. А ви?

Нагадаю, серіал складатиметься із восьми епізодів. Прем’єра в IMAX відбудеться 4 вересня. А на телеканалі AMC ми зможемо дивитись серіал вже 26 вересня.

Із цікавинок – актори в головних ролях. Енсон Маунт, добре знайомий мені за прекрасним серіалом «Пекло на Колесах» зіграє короля нелюдів, під іменем Чорний Грім. Здібність героя – могутній голос, здатний зрівняти гори із землею одним лише словом, та й те, шепотінням.

Іван Реон, відомий вам за роллю Рамсі Болтона в серіалі «Гра Престолів» гратиме Божевільного Максимуса. В коміксах Максимус був генієм із здібністю контролю розуму. Це не зовсім телепатія (тому так і кажу). Для порівняння, можете поглянути на Пурпурову Людину із серіалу Джесіка Джонс. Але, от в трейлері, Медуза, дружина Чорного Грому, говорить, що він просто людина. Можливо, в серіалі Максимус приховуватиме свої здібності?

olivec_inhumans_marvel_cast

Каст серіалу “Нелюди” від MARVEL.

Кен Люн зіграє Карнака. Що цікаво, Кен вже з’являвся у кіновсесвіті Людей Ікс у фільмі «Люди Ікс: Остання Битва». Тепер він, очевидно, перекочовує у кіновсесвіт MARVEL. Та й правильно, ця роль, хоч і в серіалі, у нього буде більш значуща.

Хоча Нелюди і включаються в кіновсесвіт MARVEL, вони не переплітатимуться із основними подіями. Їхня історія ітиме паралельно, своїм ходом.

Схожі записи