Хто такий Чорний Грім?

chorny_hrim_olivec

Зовсім скоро на екранах багатьох кінотеатрів стартують перші серії серіалу Нелюди, а ще за кілька тижнів всі ми зможемо оцінити серіал повністю. Якою б не була реакція на трейлери, та й не залежно від того, буде серіал успішним чи ні, подія все ж досить знакова. З часів кіно-серіалів не показували нам серіали в кінотеатрах.

Однак далеко не всі близько знайомі з головним героєм серіалу – Чорним Громом. Чиє справжнє ім’я, до речі, Блакагар Болтагон (я б якось пожартував, але думаю тут все зрозуміло). До речі в серіалі його зіграє прекрасний актор Енсон Маунт. Можливо ви знайомі із ними, якщо, звичайно, любите Вестерни.

blackbolt

Тож я б хотів хоч трішки познайомити любителів коміксів та їх адаптацій в кіно та на тв із цим персонажем. Тож хто такий Чорний Грім?

Комікс-біографія

5fb2d7f7fb7fbb629624738700a843c38ebd6aca_hq

Чорний Грім – син двох видатних науковців, котрі очолювали керівництво Нелюдей під назвою «Рада Генетиків». Як і всі Нелюди, Блакагар був підданий впливу Террагенівських Туманів, правда, в набагато більш ранньому віці, ніж це заведено в Нелюдей.

Маленький хлопчик не уявляв, яку руйнівну силу несе із собою його голос і нечайно ледь не знищив печери Террагенівських Туманів. Заради власної безпеки, Рада Генетиків сконструювала для Чорного Грому спеціальний костюм, котрий стримував його здібності. Втім, незважаючи на костюм, хлопчик все одно був вимушений рости «мовчки», не видаючи жодного звуку. Незабаром його майже перестали помічати – Блакагар надавав перевагу проводити час в своїй кімнаті, наодинці з собою, роздумуючи, медитуючи та мріючи.

Одного разу він підслухав розмову свого брата Максимуса з шпигунами імперії Кріі, прибульців, котрі хотіли завоювати Аттилан, місто Нелюдей. Аби не дати космічно кораблю агентів Кріі покинути планету, Чорний Грім використав свій голос на повну потужність. Звук був таким потужним, що Максимус буквально втратив глузд, а корабель Кріі впав на будівлю Ради Генетиків. Але в той момент всі зрозуміли – Чорний Грім врятував Нелюдей від кровопролитної війни. Незабаром його зробили новим правителем Нелюдей.

maximus_post_master

За час правління Чорного Грому відбулось багато змін. Про існування Аттилану дізнались люди – першою людино, котра ступила на землі забороненого міста став Рід Річардс, Містер Фантастик. З тих пір герої Фантастичної Четвірки стали вірними союзниками Нелюдей, а в Джоні Шторма, Людини Факела, навіть був роман із зведеною сестрою Чорного Грому – Крістал. Тим часом сам повелитель нелюдей знайшов свою любов – могутню Медузу.

На долю Чорного Грому випало і найбільше випробування в історії Нелюдей. Після чергової змови Максимуса Аттилан опинився на межі загибелі. Аби врятувати свій народ, Чорний Грім прийняв рішення знищити старе місто та переселити свій народ в нове сховище – на Місяць.

Здібності в коміксах

black_bolt_power

Можливо в серіалі все буде інакше, але в коміксах Чорний Грім володіє надлюдською силою і здатен підняти 5 тонн. Він дуже витривали та може літати. Але головна здібність Балкагара полягає в його голосі. Голосові зв’язки Чорного Грому видають звук такої сили, що він може знищити велетенську гору, сказавши лишень одне слово! Навіть шепіт Чорного Грому схожий до вибуху потужної вибухівки, тому герой вимушуй мовчати майже постійно.

В коміксах Чорний Грім носить на своїй масці антену. Вона дозволяє йому фокусувати енергію свого голосу в потужні, цільнонаправлені промені.

Що цікаво?

new-avengers-illuminati

Чорний Грім був членом Іллюмінатів, команди найсильніших героїв Землі. Туди входили лише справді герої видатні. Разом із ним в команді були Залізна Людина, Містер Фантастік, Професор Ікс, Немор та Доктор Стрендж. Як ви розумієте, потрапляли в команду лише справжні генії, правителі та володарі справді потужних здібностей. Чорний Грім, так чи інакше, підходив за параметрами. Також в команду мав увійти Чорна Пантера, але в останній момент він відмовився.

Чорний Грім в складі Іллюмінатів виявився Скрулом! Так-так, саме під час кросоверу “Секретне вторгнення”, котре, можливо, чекає нас в Четвертому фільмі про Месників (детальніше за ЦИМ посиланням). Справжній Чорний Грім знаходився в полоні Скрулів.

Схожі записи