Що нас чекає у фільмі Дедпул 2?

01_deadpoll_and_cats

Пройшло трохи часу, і нам відкриваються все нові та нові таємниці із знімальних майданчиків фільму Дедпул 2. І в цій публікації ми розповімо вам, чого варто чекати від фільму.

Раян Рейнольдс заявив, що попри неповне розкриття Кейбла у фільмі, подорож в часі ми все ж побачимо. Незважаючи на те, що творці запевняють, наче б то часу у фільмі кожному героєві приділять достатньо, варто розуміти, що фільм буде знято «на перспективу». Це не просто здогадка, фільм Сила Ікс вже анонсовано, як і фільм «Нові Мутанти», та й в третій частині Дедпула сумніватись не має причин. Тож можна очікувати у фільмі камео Дафни Кін у ролі X-23. А якщо цього не станеться, тоді можливо Кейбл з’явиться у фільмі Молоді мутанти.

x23_-_olivec

Нагадаю, КейблНатан Саммерс, син Циклопа із майбутнього заражений техно-вірусом, в коміксах, як у фільмі, очевидно, подорожуватиме в минуле із майбутнього, що й відкриває нам можливості кросоверу із Ікс-23 з фільму «Логан». Нагадаю, X-23 в коміксах – учасниця команди Сила Ікс. Втім, звичайно, я не стверджую, може статися й інакше. Склад Сили Ікс часто змінювався. Були там Росомаха, Ікс-23, Кейбл, Доміно, Дедпул, та купа інших мутантів, котрих ми, швидше за все, там не побачимо. Власне такі як Архангел чи Нічний Змій.

56407

Жартів у фільмі може стати більше. Зазі Бітц вибирали на роль Доміно дуже довго саме провіряючи у кандидатів «гумористичну харизму». В коміксах Доміно та Дедпул постійно «собачаться» на одному рівні. Доміно дівчина із характером та частими перепадами настрою, що, як заявили творці фільму, в картині буде обіграно.

domino_reveal-deadpool_2

Джош Броулін заявив, що в сикв елі не лише Дедпул буде ламати «четверту стіну». За його словами, його персонаж, Кейбл, теж в цій справі відмітиться.

В списку акторів числиться також Сіорі Кутсуна, однак інформація про її роль повністю відсутня. Все, що нам сказали, так це те, що її роль буде важливою, а також те, що вона зіграє «таємного мутанта». Можливо акторка буде грати персонажа, котрого не було в коміксах. Швидше за все вона виступатиме на боці антагоністів, адже на боці Уейда Уілсона і без того багато союзників – і Кейбл, і Доміно, та й Колос із Боєголовкою повернуться.

siori_kutsuna_deadpool_2

У сиквелі Дедпула має бути сцена із школою для Мутантів. Перше фото актора зі знімального майданчику було саме на її фоні. Однак схоже, що фільм відгороджують від основної франшизи про Людей Ікс через нестиковку у вікових рейтингах. Ще у фільмі Логан можна було помітити, що фільм самостійний, і дивитись його можна без інших частин франшизи, щось таке й буде у Дедпулі, так що нікого із акторів сьогоднішнів фільмів ви, швидше за все, не побачите. Однак нас все ще може чекати Дафна Кін в ролі Ікс-23. Та й школа не може бути пустою два фільми поспіль.

deadpool-2-set-photo-ryan-reynolds-x-mansion

Антогоністом фільму, як ми вже писали, може стати Чорний Том Кесіді, у виконанні актора Джека Кейсі. На цю думку натякає записаний в списку ролей “Чорний Боб“. Такого персонажа в коміксах немає, однак, можливо це “дань секретності”. Більше ніякої інформації про “лиходіїв” немає. Втім, в коміксах у Чорного Тома є близький друг – Джагернаут. Можливо все, тож може й він появиться у фільмі та зіткнеться із Колосом? І не треба тут про те, що Джагернаут вже з’являвся в третій частині Людей Ікс (остання битва). Ага, сам Дедпул теж вже раніше з’являвся, тож це не проблема.

Прем’єра фільму Дедпул 2 відбудеться 31 травня 2018 року.

Схожі записи