Трагедія під час зйомок фільму Дедпул 2

deadpool-2-set-death-joi-harris-zazie-beetz

Під час зйомок фільму Дедпул 2 сталась справжня трагедія. Джої Харріс, дублер Зазі Бітц, котра виконує роль Доміно у фільмі Дедпул 2, загинула під час виконання одного із складних трюків на мотоциклі.

За даними із різноманітних джерел, Джої відпрацьовувала цей трюк протягом двох днів, але під час виконання втратила контроль над мотоциклом, прискорилась там, де мала загальмувати і, в результаті, на повній швидкості врізалась в вітрину будинку.

Відео Inside Edition з місця трагеї, із фото та іншими деталями.

Читайте також: [b]Леонардо Ді Капріо – Новий Джокер?[/b]

Головною проблемою в тій сцені було те, що Джої їхала без захисному шолому, адже за сценарієм Доміно, персонаж чию акторку Джої дублювала, не носила захисного одягу, так як той їй попросту непотрібен.

vcrd106420484_high4

Найкращі супергеройські фільми 2018

За злою іронією, Доміно притягує вдачу до себе та невдачу до своїх ворогів. Чи це так щастить Зазі, чи все запрацювало навпаки для Джої – хтозна. Дублери завжди залишаються за кадром, але в переважній більшості випадків саме вони ризикують своїм життям, аби дати нам ті самі відчуття адреналіну під час перегляду екшен-сцен у фільмах, в тому числі й супергероїці.

Наші співчуття сім’ї загиблої.

Схожі записи