Леонардо Ді Капріо – новий Джокер?

leonardo-dicaprio-joker

Минулого тижна студія Warner Brothers здивувала всіх анонсом сольного фільму про Джокера, головного суперника Бетмена. Нам анонсували й продюсера фільму – Мартіна Скорсезе, й сценариста із режисером. Тепер же студія вирішила не знижувати планку й заявила, що обличчям Джокера вони бачать обличчя Леонардо Ді Капріо.

Для тих, хто в танку, студія ОФІЦІЙНО зайнялась роботою над сольним фільмом про Джокера. Є вже, як я говорив вище, набір основних розробників та синопсис до фільму.

Події фільму про Джокера відбуватимуться у 80-х. Фільм отримає рейтинг R, а тобто 18+. Тож нас чекають «секс, наркотики та рокенрол».

А тепер трішки повернемось до продюсера фільму та, власне, Лео.

Авіатор, Відступники, Вовк із Уол Стріт, Острів Проклятих – це все роботи Мартіна Скорсезе. І для тих, хто знайомий із цими фільмами чи, хоча б поверхнево, із роботами Скорсезе, одразу стає зрозуміло, яким боком сюди причасний володар золотої статуетки – Леонардо Ді Капріо.

martin_skorceze

У багатьох режисерів є свій «набір» улюблених акторів, котрих той намагається залучити до своїх фільмів. Для хорошого прикладу, можете поглянути на роботи Тіма Бьортона чи Крістофера Нолана, і у всіх фільмах будуть певні спільні актори, котрі постійно повторюватимуться. На скидку, не звертаючись до пошуковиків, одразу нагадаю про Хелену Бонем Картер та Джонні Депа у Бьортона чи Тома Харді та Майкла Кейна у Нолана. Насправді ж цих прикладів куди більше. Так от, у Скорсезе таким «своїм пацаном» і є «Лео Дікап».

Стосунки Ді Капріо із блокбастерами дуже холодні. Після того, як актора просто розбили критики за «Титанік», він вирішив більше не брати участі в подібних фільмах. Лео завжди мріяв про Оскара, але складалось враження, що після фільму, котрий зробив його всесвітньовідомим, кіноакадемія обвела актора барикадами, та відмовлялась підпускати його до золотої статуетки.

1200px-dicapriogatsby

Із супергероїкою у нього стосунки не кращі. Леонардо був головним кандидатом на роль Людини Павука у фільмі Джеймса Кемерона (котрий так і не з’явився). Тоді йому пропонували роль Робіна у фільмі «Бетмен Назавжди». Та що там, йому навіть пропонували роль Обі Вана в Зоряних Війнах, однак Лео відмовив із тієї ж причини: все це – блокбастери.

І це лише офіційна інформація. Warner Brothers не раз пропонували Леонардо ролі в своїх фільмах, гарантуючи йому захмарні гонорари, але відповідь завжди була одною і тою ж.

А тепер трішки про те, чому тепер ситуація інша.

Перше: Ді Капріо нарешті отримав свого «Оскара». Тож розмова може йти й в іншому ключі. Друге: Скорсезе – ледь не єдина людина, що здатна затягнути Лео в подібний фільм. Третє – це все ж буде нестандартний «супергеройський фільм» (ну чи «суперлиходійський). Події відбуватимуться не просто «за межами кіновсесвіту DC». Це буде нестандартний фільм за всіма критеріями, із альтернативною історію, в котрій Скорсезе дадуть повну волю.

Паралельно із цим вже офіційно затверджено аж два фільми із Джокером нового кіновсесвіту DC – Джаредом Лето. Це Загін Самогубців 2 та сольний фільм Джокера та Харлі Квін у виконанні тієї ж Марго Робі. Хоча це два абсолютно різні підходи, фанати все одно порівнюватимуть цих Джокерів, як робили це й раніше. Можливо саме з цієї причини сам Джаред Лето виступає проти екранізації альтернативного Джокера із іншим актором.

joker-movie-leonardo-dicaprio-replacing-jared-leto-849000

Вирішуйте для самі, яким може стати Джокер у виконанні Леонардо Ді Капріо. Як на мене, фільм обіцяє стати цікавим “ганґстерським триллером”, головну роль в котрому може виконати один із найкращих акторів сьогодення. І, нехай це “смаковщина”, однак я впевнений, що Джокер Лео вийшов би куди кращим, ніж Джокер Лето.

Схожі записи