Що відомо про фільм “Шазам”?

shazam-superman-black-adam

Із кіно всесвітом DC, як відомо, відбуваються дуже неоднозначні речі, «ніби порчу навели». Однак студія все більше міцно стає на ноги. Останнім часом все більше фільмів було затверджено офіційно (із чим серйозні проблеми), а також, нарешті, студія Warner Brothers офіційно підтвердила початок кастингу на роль головних акторів у фільмі Шазам.

Фільм планувався вже кілька років тому. Задовго до утвердження сценарію чи режисера вже було відомо, що головного антагоніста фільму, Чорного Адама зіграє Дуейн «Скеля» Джонсон. Для тих, хто не знає, на сьогодні справи зовсім інші.

Пройшла чутка, що фільм Шазам не те що переносять, а й взагалі можуть відмінити. Чутка, звичайно, неправдива (чому й не висвітлював «Олівець»). А зародилась вона із того, що затвердження отримав сольний фільм про Чорного Адама. А от про Шазама (чи, як раніше, Капітана Марвел) нічого чутно не було. Тепер же WB розповіли кілька цікавих деталей про майбутній фільм та, нарешті, оголосили кастинг.

Нам стало відомим, що у фільмі будуть два головні актори, котрі гратимуть, по суті, одного і того ж персонажа. Справа в тому, що Шазам (Капітан Марвел) – це альтер-его Біллі Бетсона, хлопчика, котрого наділив такими силами могутній чаклун. Вимовляючи слово «Шазам» Біллі здатен перетворюватись в могутнього супергероя та навпаки, в свій природній стан. Тож акторів, котрі гратимуть героя буде двоє: хлопчик та розкачаний чолов’яга.

WB оголосили офіційний кастинг на роль Біллі Бетсона, тож ім’я актора ми дізнаємось вже найближчим часом (дуже на це сподіваюсь). А от щодо ролі, власне, «Кепа» лише ходять чутки. Фанати та експерти, ледь не одночасно, припускають, хто буде грати героя. За чутками зіграти Шазама можуть Алан Річсон та Ліам Хемсворт (так, брат Тора із MARVEL). Також зіграти персонажа жадає Джон Сіна, суперник того ж Дуейна Джонсона протягом тривалого періоду на реслінг-ринзі. Доволі цікава склалася б ситуація для фанатів реслінгу.

john_cena_vs_rock_dc

Чорного Адама, до речі, в сольному фільмі «Шазам» не буде. Зате буде Супермен, у виконанні Генрі Кавіла. Студія Warner Bros вже проговорилась про те, що Супермен гратиме вагому роль у фільмі. Можливо, він буде чимсь на кшталт наставника для Біллі, а можливо вони разом поратимуться із якимсь могутнім лиходієм.

Схожі записи