Огляд серіалу Захисники від MARVEL

marvel-defenders

Цього літа на екрани телеканалу Netflix вийшов черговий серіал MARVEL під назвою Захисники (не плутати із російськими Защітніками). Це кросоверний проект, сюжет котрого складають попередні серіали каналу: Шибайголова, Джесіка Джонс, Люк Кейдж та Залізний Кулак.

Серіал, в загальному, отримав змішані відгуки від глядачів та критиків. Не зважаючи на те, що серіал став дуже навіть успішним, багато глядачі невтішно критикували його за прямолінійний сюжет, банальність, та й взагалі говорили, що Захисникам не вистачає чогось такого, що було в сольних серіалах про супергероїв MARVEL… Навіть в серіалі Залізний Кулак.

Із подібною критикою я не згоден, хоча серіал і є за що критикувати. Тим не менш, представляємо вам огляд серіалу від “КіноОгляду Українською”. Вибачаємось за запізнення, зате сподіваємось, що розбір буде інформативним.

Відео поділяється на частини:

  • Візуальна повість
  • Сюжет
  • Екшн та спецефекти
  • Висновок (Результати та наслідки)

Головні ролі в серіалі виконали Чарлі Кокс (Шибайголова/Дардевіл), крістен Ріттер (Джесіка Джонс), Фінн Джонс (Залізний Кулак) та Майкл Колтер (Люк Кейдж).

До речі, вважається, що серіал Захисники це кінець першої фази серіальної частини всесвіту MARVEL. Тобто далі нас чекатиме друга фаза, де нас знову чекатимуть сольні серіали про супергероїв, котрі об’єднаються в майбутньому кросовері.

Схожі записи