Хто такий Люк Кейдж?

hto_taky_luke_cage_olivec

Можливо є ті, хто ще не знайомий із коміксовим Люком Кейджем? Адже і в серіалі його, безумовно, цікава історія була адаптованою для екранів ваших моніторів. Тож в цій статті я розповім вам більше про Карла Лукаса, більш відомого вам під іменем Люк Кейдж.

Комікс-біографія

harlem-rivals-marvel-comics-cage-1

Карл Лукас провів дитинство в Гарлемі – бідному районі Нью-Йорку. Здавалось, що для хлопчика в цьому місті немає ніяких перспектив, тож Карл вступив в одну із вуличних банд, як робили багато його однолітків.

Втім Карл швидко зрозумів «що до чого», і куди може його привести цей шлях. Хлопець відмовився від злочинності та влаштувався на роботу. Його колишні друзі виявились незадоволеними рішенням Лукаса і підставили його – поліція знайшла наркотики в домі Карла.

У в’язниці Лукас одразу знайшов собі ворога в обличчі садиста-охоронця Альберта Кекхема. Одночасно із Альбертом Карлом зацікавився й науковець Ноа Берштейн, котрий проводив дослідженнями у створенні суперсолдатів. Ноа пообіцяв Карлу допомогу, але навзаєм переконав його стати добровольцем в ще одному його досліді. Рекхем дізнався про їхню угоду і спробував зірвати експеримент. Але замість того, щоб загинути, Лукас став абсолютно невразливим та неймовірно сильним.

Полишивши в’язницю, Лукас змінив ім’я і став називати себе іменем Люк Кейдж. На волі він зрозумів, що хоче боротись із злочинністю, але при цьому йому потрібні гроші. Просте рішення прийшло саме собою: коли Кейдж зустрів Залізного Кулака, разом вони заснували фірму «Герої за гроші» (як і багато інших, цей переклад є вільним рішенням автора). Дені Ренд та Люк Кейдж стали не лише партнерами, але й найкращими друзями.

luke_cage_and_ironfist

Опісля закриття «Героїв за гроші» Люк почав виступати в ролі тілоохоронця.

Познайомившись із «героєм-невдахою» (як тоді багато хто вважав) – Джесікою Джонс, Люк став свідком нападу на неї Зеленого Гобліна. Зрозумівши, що грубою силою його не перемогти, чорношкірий Силач взявся за розслідування. Саме Люк довів, що Норман Озборн та Зелений Гоблін – одна особа. Завдяки Кейджеві Гобліна посадили до в’язниці.

jessica_and_luke_weeding

Люк та Джесіка одружились. В них народилась дитина. Але разом із цим прийшла й громадянська війна. Люк сміливо обрав сторону Капітана Америки, не зважаючи на те, що сам обличчя він не приховував. А Джесіка, після кількох інцидентів із громадянами, зареєструвалась згідно із новим законом, вирішивши, що головне для неї – безпека дитини. Це призвело до розлучення героїв.

Здібності в коміксах

Люк Кейдж наділений надлюдською силою. Він здатен підняти 25 тон та пробити восьми сантиметровий шар металу. Шкіра Люка стала невразливою для будь якої вогнепальної чи холодної зброї. Також Люк може з легкістю витримати удар електрошоком, екстримальні температури чи потужний вибух.

Люк – майстер рукопашного бою. Недивлячись на свої габарити (зріст – 201 см, вага – 193 кг) він дуже атлетичний та швидкий.

Кейдж самостійно вивчив основи юриспруденції та кілька іноземних мов.

Схожі записи