Сирен Готему відмінили, а Харлі та Джокер отримають власний фільм

joker_i_harli_syreny_olivec

Нещодавно стало відомо що фільм Готемські Сирени відмінено. Насправді, це не зовсім офіційно, може виявитись, що фільм лише перенесли на іншу дату… Що звучить трохи дивно, враховуючи, що дати виходу у фільму не було. Втім, ситуація зараз така, що фільм Готемські Сирени, головними героїнями котрого мали стати Харлі Квін, Отруйний Плющ та Жінка Кішка, зараз ніяким боком до зйомок не готується.

Натомість WB повідомили, що нас чекає сольний (наскільки так можна сказати) фільм про ту ж Харлі Квін та Джокера. Їхні ролі, що звичайно для фільму в межах розширеного кіновсесвіту DC, виконають Марго Робі та Джаред Лето, котрі виконували їхні ролі й в Загоні Самогубців. Також у фільмі можна очікувати тих же персонажів, Отруйного Плюща та Бет-дівчину.

Джокер взагалі має з’явитись аж в трьох запланованих картинах. Також він має стати вагомим персонажем в затвердженому сиквелі фільму Загін Самогубців. Також Мартін Скорсезе заявив, що зніме сольний фільм про Джокера, не пов’язаний із кінвосесвітом DC. Режисером фільму має стати Тод Філіпс, Скот Сільвер має стати режисером. До речі Сільвер писав сценарій до культової «Зеленої Милі» за мотивами однойменного роману Стівена Кінга. Джокера у фільмі не гратиме Джаред Лето (прекрасно), але виконавець головної ролі ще не затверджений. Втім Кіт Стенфілд, виконавець ролі «L» у фільмі «Зошит Смерті» від Netflix висловив бажання зіграти Джокера. Звичайно, чорношкірий Джокер – це один із найнестандартніших кастів, про котрі ми могли б чути. Фільм має стати нестандартним, тож, як говорить Скорсезе, ми ще зможемо посперечатись, який Джокер у фільмах був найкращим.

Схожі записи