Хто дивиться Захисників?

defenders_vertical-olivec

Можливо ця новина шокує «хардкорних фанатів MARVEL», але як виявилось, більшість підписників каналу Netflix не дивляться серіали про «Захисників» у хронологічному порядку.

Фани, котрі слідкують за кіно всесвітом (чи телевсесвітом) MARVEL прекрасно знають, що серіальна історія починається із серіалу Шибайголова, продовжується серіалом Джесіка Джонс. За ним іде другий сезон Шибайголови, тоді Люк Кейдж та Залізний Кулак. Однак широка аудиторія робить все зовсім не так.

Основна аудиторія спершу дивиться серіал Джесіка Джонс, тоді перестрибує на серіал Шибайголова, і вже тоді продивляється Люка Кейджа та Залізного Кулака.

Netflix стверджують, що один із восьми користувачів їхньої мережі не був знайомий із контентом, що базується на коміксах раніше. Тож їхній серіал на Netflix взагалі стає для користувача першим супергеройським серіалом!

«Коли люди дивлять індивідуальну історію, котра рухається сезонами, вони дивляться все в строгому порядку. Але коли вони обирають набір із кількох серіалів, пов’язаних між собою, все починає працювати зовсім не так – говорить Тодд Єллін, виконавчий директор із розвитку продукту Netflix – Вони обирають ту історію, котра зацікавила їх найбільше.»

Ще один цікавий факт, глядачі, котрі першим обрали серіал Джесіка Джонс, надалі переходять до Шибайголови. А ті, хто першим обрали серіал Люк Кейдж, надалі переходять до Залізного Кулака. Це трохи дивно. Справа в тому, що в коміксах Люк та Дені (Кулак) мали спільну історію та спільну серію коміксів, вони були «Героями за гроші». Тож дивним є те, що серіал Джесіка Джонс більше спонукає дивитись Шибайголову, ніж Люка Кейджа, із котрим у Джесіки в коміксах навіть є спільна дитина.

luke-cage-and-jessica-jones-w-baby

До речі, для тих хто вважає цю статистику дурницею, котра ні на що не впливає. Ті хто вже подивився Захисників від Нетфлікс міг помітити, що в серіалі ці пари розподілились саме так: Люк-Дені, Метт-Джесіка. Те що Джесіка Джонс та Метт Мердок більше часу проводили разом за спільним розслідуванням саме й було зобумовлене цією статистикою.

Також в “інтернетах” пролетіла новина, що Шибайголову найбільше дивляться хлопці, дівчата – Джесіку Джонс, діти дивляться Залізного Кулака, а Люка Кейджа дивляться «всі-всі». Відносно вищеназваної статистики, котру офіційно озвучив Тодд Єллін, я трішки сумніваюсь в цій інформації, хоча й заперечувати її не буду.

Схожі записи