Хеллбой стане доступним персонажем в Injustice 2 (відео)

hellboy2_in_injustice_2

Після успішного виходу на ПК гри «Injustice: Gods Among Us», вихід сиквелу – був лише питанням часу. Нагадаю, що в грі був доступним, наприклад, Скорпіон із всесвіту «Мортал Комбат» через особливу популярність персонажа. Тож після комерційного успіху гри розробники провели голосування, в котрому гравцям дозволялось вибрати героя поза всесвітом DC Comics. І хто б ви думали, зайняв перше місце?

Ні, перше місце зайняв Саб Зіро, із того ж Мортал Комбат. Однак друге місце зайняв Хеллбой, пекельний герой із компанії DarkHorse. І якщо із Саб Зіро вже ніхто ні в чому не сумнівався (тим паче після появи того ж скорпіона), то із Хеллбоєм все було не так однозначно, та ще й компанії мали домовитись.

Втім пройшло трохи часу, і ось нам показали презентацію Хеллбоя в грі Injustice 2, присвятивши йому ціле відео. Поглянути на дебют Хеллбоя в грі Injustice 2 можете нижче.

Injustice – це файтинг від творців все тієї ж відомої франшизи ігор Mortal Combat, із подібним керуванням, однак також із приємними та оригінальними рішеннями. Гра полюбилась фанатами за можливість обрати для себе одного із десятків героїв та лиходіїв всесвіту DC Comics.

До речі, після голосування розробники довго не коментували ситуацію, схоже, намагаючись тримати все в секреті. Що ж, сюрприз вдався.

Схожі записи