Тизер серіалу Каратель

the-punisher-daredevil-jon-bernthal

Я помітив тизер серіалу Каратель вже кілька днів тому, але боявся публікувати його на сайті тому, що бачив його всюди, окрім офіційних каналів студій MARVEL та Netflix. Зазвичай я уникаю всіляких фан-мейдів, але від помилок ніхто не застрахований, тож я вирішив перестрахуватись.

Як би там не було, саме сьогодні, двадцять першого серпня, увечері, Netflix офіційно опублікували на сайті та каналі тизер серіалу Каратель. Відео носить назву «The Punisher: Demolition», а тобто, в довільному перекладі «Каратель: Руйнування». Поглянути на нього можете нижче.

Нагадаю, телесеріал «Каратель» вийде на екрани ноутбуків та комп’ютерів вже до кінця цього року. Головну роль, Френка Касла, зіграє Джон Бернтал, добре відомий всім за роллю Шейна, в серіалі Ходячі Мерці.

jigsaw-in-punisher-war-zone

Можна зробити передчасний висновок, що головним суперником Карателя стане Ножівка (в довільному перекладі) – Біллі Руссо. В оригіналі його псевдонім звучить Jigsaw, що також можна перекласти як Пила або Пазл. Персонаж вже заявлений в зйомках, гратиме його Бен Барнс, добре всім нам відомий за роллю Принца Каспіана в двох частинах «Хронік Нарнії».

Також у серіал повернеться Карен Пейдж у виконанні Дебори Енн Уолл. Творці жанр серіалу позиціонують як «Неонуар». В принципі, так же, як і Шибайголову, тож можете очікувати той же стиль, проте іншу подачу. Втім творці стверджують, що у серіалі будуть не тільки жорстокі сцени та перестрілки, це буде не пустий бойовик, а серіал із моралістичною задумкою.

punisher_netflix_2017

А тим часом на телеканалі Netflix вийшов «одним залпом» серіал Захисники. Всім раджу до перегляду а також почекати на огляд серіалу на нашому порталі.

Схожі записи