В мережу злили інформацію про майбутній фільм “Хеллбой”

david-harbour-2016-3

Перше що варто зазначити, це порада скептично сприймати наступну інформацію із ближніх двох абзаців, адже не відомо, чи злиті факти є справжніми вирізками зі сценарію.

Втім, як свідчить ця інформація, фільм Хеллбой буде радше хоррором, ніж чимось іншим. Це не велика новина, адже самі творці говорили, що фільм буде близьким до фільмів жахів. Ребут відомого героя компанії DarkHorse буде похмурим, зйомки проводитимуться в Лондоні.

Якщо вірити злитій інформації, Бюро Паранормальних Розслідувань буде знаходитись високо в засніжених горах. Буде багато символіки а також похмурого епіку про руйнування, власне, Лондона.

А от підтверджена інформація, котру можете сприймати вже за чисту монету: фільм Хеллбой отримає рейтинг R, а тобто 18+. Це дуже приємна деталь, в світлі останніх подібних супергеройських фільмів. Якщо вірити попередній інформації, то в сценарії фільму фігурує немало відрубувань голів та кінцівок.

hellboy_reboot_news_images_v01-1024x481

Із затверджених акторів в нас теж цікава ситуація. Хеллбоя гратиме Девід Харбор, найближче вам відомий за серіалом «Дуже дивні справи». Головну антагоністку фільму, Криваву Королеву, зіграє Міла Йовович. Також в касті фігурують Саша Лейн та Йен МакКейн.

hellboy-reboot-milla-jovovich

Режисером стрічки виступить Ніл Маршал. Враховуючи, що він Британець, можна повірити інформації про зйомки в Лондоні. Ніл раніше працював над серіалами Константин, Світ Дикого Заходу, Гіннібал, Чорні Вітрила та приймав участь в зйомках Гри Престолів. Також він знімав і повнометражні картини, але, повірте, тут немає дуже на чому акцентуватись.

Прем’єра фільму “Хеллбой: Повтання Кривавої Королеви” планується на 2018 рік.

Схожі записи