Тор 3: Раґнарок – Спойлери

thor-ragnarok-olivec

Від тих, хто вже переглянув фільм «Тор 3: Раґнарок» долітають спойлери про фінал Третього Тора. Та що там, багато хто вже обсмоктав фільм зі всіх сторін, розповівши про фільм досить багато. Але ми наведемо для тих, хто ще не бачив фільм «Тор 3: Раґнарок» основні факти із фільму та безпосередньої його кінцівки кінцівки, адже повноцінну рецензію ми представимо лише після прем’єри фільму 2 листопада.

Але будьте обережними, зараз, після цього абзацу, ви ступаєте на територію спойлерів. Але трішки нижче, аби не ви не витратили свій час намарне, можете поглянути на вірогідні спойлери фільму «Месники 3: Війна Нескінченності» у ролику нижче.

Тож сюжет фільму «Тор 3: Раґнарок» в принципі зрозумілий, хоча й побудова там трішки не така, як ми всі очікували. Зараз складається таке враження, що MARVEL намагається нас обдурювати всіма можливими шляхами. Ми це помітили ще на фазі трейлерів, коли побачили, що студія випустила паралельно трейлеру й ролик про Хеллу, котрий руйнував передбачення на сюжетний хід, адже там вона ловила молот Тора зовсім у іншій локації (детальніше читайте та дивіться за ЦИМ посиланням). Як гадаєте це відбулось у фільмі?

Втім Хелла вийшла досить шаблонним лиходієм, зате Тор тепер зовсім інший. Він брутальніший і нарешті, не дуже поступається Локі, котрий змушений слухатись брата. Кріс Хемсворт нарешті засяяв своєю харизмою так, аби пересилити харизму Тома Хідлстоуна. Тор у виконанні Кріса лається та сам вимишує Локі іти на різноманітні хитрощі.

В той же час Халкові виділили справді велику частку фільму. Він гратиме велику роль у сюжеті. А тепер перейдемо до безпосередніх спойлерів кінцівки фільму.

Перше, що варто сказати, це очевидний фінал: Асґард зруйнованим так же, як і подальші плани Хелли, котра, вочевидь, гине. Гаразд, тут нічого неочікуваного, але попереджаю ще раз, зараз ви ступаєте на стежину спойлерів!!!

thor_without_eye_ragnarok_olivec

Ми вас попередили. Так ось… Тор втратить око. ТОР ВТРАТИТЬ ОКО!!! Футаж війни нескінченності, злитий в мережу, а також тизер фільму показують нам Тора із обома очима, але як ми вже написали вище, складається враження, що MARVEL намагаються нас обдурити та заплутати всіма можливими способами, котрі тільки знайдуться в їхньому арсеналі.

Фільм покаже кілька дрібних деталей, котрі дадуть відповіді на кілька запитань. Наприклад те, що рукавиця в храмі Одіна – підробка. Також у фільмі не було й натяку на останній камінь вічності – камінь душі. Тож очікуйте його у фільму «Чорна Пантера».

Завершується фільм «Тор 3: Раґнарок», у великому рахунку, тим, що тор бачить, як спускається космічний корабель, котрий, вочевидь, належить Таносові.

Далі робіть висновки самі. Радимо вас сходити на фільм у кіно та оцінити все самостійно. Опісля прем’єри ми обов’язково опублікуємо офіційну рецензію А поки що, сподіємось, наша стаття була для вас цікавою.

Схожі записи