Кевін Файгі: який ще сольник Халка?

thor-ragnarok-gladiator-hulk-poster-olivec

Офіційно, не для «преси» фільм «Тор 3: Раґнарок» стартує на широких екранах 2 листопада. Так і в Україні, офіційна прем’єра відбудеться вже цього четверга. Але інтернет вже захопили чутки про те, що фільм швидше сольник Халка, ніж Тора. Ба навіть більше, інтернет (в широкому розумінні) на кожному кроці кричить про те, що це такий спосіб більше уваги приділити Халкові, котро взагалі чекає його сольна трилогія! Я дуже коротко поясню, чому це лише чутки, та ще й нічим не підкріплені.

В принципі, пояснювати багато й не треба, адже ці чутки дуже швидко спростував сам Кевін Файгі, головний продюсер MARVEL Studios. В одному із своїх нещодавніх інтерв’ю він офіційно заявив, що ніяких сольних фільмів про Халка не буде. Топ-продюсер пояснив, що причина полягає не лише в тому, що права на персонажа належать Universal Studios (так, всі права на екранізацію персонажа все ще належать не MARVEL Studios, контракт студій схожий до контракту, котрий Disney підписали із Sony щодо Людини Павука). Справа у тому, що плани на Халка, в принципі, вичерпані.

Огляд фільму “Тор 3: Раґнарок”.

Ні, він все ще може з’явитись у наступних «Месниках» та навіть грати там важливу роль. Але, за словами Файгі, все, що у компанії було приготовано для Халка, було реалізовано у фільмі «Тор 3: Раґнарок».

Тож так, Халк буде однією із найважливіших складових третього фільму про Скандинавського Бога Грому, однак не забувайте про дві речі. Перша: «Тор 3: Раґнарок» – це фільм в першу чергу про Тора, це картина, котра має відкрити нам цього персонажа як більш харизматичного героя, ніж раніше. Друга: все найцікавіше про Халка нас чекає у цьому фільмі і, можливо, вже ніде більше.

Схожі записи