Фільм “Шазам” – зйомки починаються

zachary-levi-shazam

Фільм «Шазам» в межах кіновсесвіту DC нарешті входить у виробництво! І це прекрасно!

За офіційними даними Warner Bros фільм вже готується до активних зйомок, котрі мають початись на початку 2018 року. Тобто на початку наступного року! А враховуючи, що поточний рік підходить до кінця, це вже зовсім скоро, а це означає, що нас чекатиме більше новин про фільм.

«Шазам» стане ще одним сольним фільмом у кіновсесвіті DC. Схоже, що студія Warner Bros спільно із DC все ж взялись за провірену схему і вирішили все ж знімати сольні фільми. Адже в їх майбутньому розряднику з’являються й нові сольні фільми, про котрі ми могли лише здогадуватись. Ми про них, звичайно ж, ще розповімо.

Читайте також: Сюжетні спойлери Війни Нескінченності.

Ми все літо чули про можливі варіанти на підбір головного актора фільму, писали про кастинг, і ось, це сталось, актора на головну роль підібрали та не стали тримати це в секреті. Прекрасно, адже про фільм більше чуток, ніж сухих фактів.

zacharylevi-fandral-poster-crop-olivec

Головну роль у фільмі Шазам виконає Закарі Леві. Вам він відомий за виконанням ролі Фандрала, приятеля Тора. Сподіваюсь, ви його пам’ятаєте. В коментарях можете висловити свою думку, щодо вибору актора. Можливо, у вас були кращі варіанти?

Шазам має стати найбільш веселим, комедійним та легким фільмом кіновсесвіту DC із тих, що вже є, та із тих, котрі лише плануються.

Більше того, відколи підібрали виконавця головної ролі фільму, все пішло у студії на лад. Нам навіть оголосили офіційну (хоча й трохи приблизну) дату прем’єри. На широкі екрани «Шазам» прилетить в квітні 2019 року.

(слухайте, мені одному здається, що ледь не всі фільми вийдуть у прокат в 2019-му?)

Схожі записи