Спойлери фільму «Месники: Війна Нескінченності»

new-avengers-infinity-war-promo-art-surfaces-featuring-some-avengers-and-guardians-social

UPD: це публікаця старенька. Якщо ви знайшли цю статтю, перейдіть за наступними посиланнями: Чого чекати від Війни Нескінченності? , День, коли магія повернулась – рецензія фільму “Месники: Війна Нескінченності.

Поки на великих екранах дебютує фільм «Тор 3: Раґнарок», десь у США потиху-помалу закругляються зі зйомками наступних фільмів про Месників. А отже, так чи інакше, до нас доходять всілякі чутки про фільми, та й не тільки. Звичайно, студія MARVEL дуже старається зберегти всю інформацію в секреті. Для цього вони дають кодові назви проектам та набирають акторів для сцен із безглуздими назвами. Але всього не сховаєш, тому ми й отримуємо, часто, дуже чіткі спойлери.

А окрім цього завжди можна звернутись до першоджерела. Вгадайте до чого? Так, до коміксів. Творці нерідко змінюють багато деталей, але, якщо уважно слідкувати за всіма новинами (а іноді й за злитими відео) можна передбачити, що у майбутньому фільмі буде відповідати канонові, а що ні. Відтак ще до виходу фільму «Перший Месник: Протистояння» було відомо, хто буде на чиїй стороні, хоча й сюжет фільму дуже відрізнявся від коміксу.

Ми пропонуємо вам короткий ролик, в котрому перераховані більшість основних спойлерів майбутнього фільму «Месники: Війна Нескінченності». В тому числі й те, що багато хто забуває: Чорний Орден. Хто вони та з чиїми суперниками стануть у фільмі? Думаю, особливо цікаво буде саме тим, хто мало знайомий із Чорним орденом, котрий з’явився на сторінках коміксів MARVEL лише у 2013 році.

Окрім цього, варто сказати, що у злитому футажі фільму «Месники: Війна Нескінченності» був кадр із Локі, котрий тримає в руці Тессеракт, наче комусь його передаючи. Але чи можна сказати чітко, що він передає артефакт безжальному, божевільному Титану Таносу?

В будь якому випадку сподіваємось, що інформація у відео-ролику була для вас цікавою. Якщо так, тоді не забувайте слідкувати за нашим порталом, і ми подаватимемо вам свіжі новини із світу коміксів та їх коновсесвітів.

Схожі записи