Смерть у фільмі “Месники 4”

zz6069d5eb

Наскільки ви знаєте (а якщо не знали, то тепер знаєте) зйомки четвертого фільму «Месники» вже активно ведуться. Ба навіть більше, всі зйомки основних сцен завершені, зараз саме знімають всілякі додаткові, на котрі раніше не було часу. Адже окрім зйомок залишається ще багато-багато роботи, включно із роботою над спец-ефектами, робота над котрими часто ведеться цілий рік.

Спеціально для прикладу наведу нещодавню українську картину «Сторожова Застава», зйомки котрої були завершені ще в 2015, а останні два роки були зайняті лише роботою над спец-ефектами та монтажем.

Відтак, хоча цей фільм вийде аж опісля третіх Месників, саме про четвертий фільм зараз з’являється більше спойлерів, котрі ми отримуємо безпосередньо завдяки активному знімальному процесові.

Огляд серіалу Захисники від MAVREL та Netflix.

І нещодавно Marvel Entertainment оголосили кастинг для масовки. Згідно оригінальному текстові, студія шукає людей для зйомок сцени на похоронах…

Я поставив три крапки і відступив на абзац просто аби ви подумали самі. А тепер напишу те, що всі подумали. Це означає, що в четвертому фільмі «Месники» (котрий ще немає повноцінної назви) таки хтось помре. І можна припустити, що похорони проходитимуть на землі, отже помре хтось із земних героїв. А враховуючи, що сцені явно приділять увагу, помре хтось не новий для кіновсесвіту. Можливо це й не один із головних героїв, але очевидно, що й не третьорядний.

На цьому все, новина не велика, але важлива. Найближчим часом спробуємо написати розбір, хто ж може загинути в майбутніх фільмах серії «Месники». Слідкуйте за публікаціями на нашому порталі, якщо для вас ця тема цікава.

Схожі записи