Нові Мутанти стануть трилогією?

cool-new-mutants-movie-animatic-and-nat-wolf-is-up-for-the-role-of-cannonball-social-olivec

Нещодавно в світ вийшов трейлер майбутнього фільму «Нові Мутанти» (детальніше за ЦИМ посиланням). Але тепер ми знаємо, що фільм не буде «єдиним» в серії і не стоятиме окремо від кіновсесвіту Людей Ікс. Ні, ми, звичайно, знали, що події фільму відбуватимуться «у кіновсесвіті». Втім тепер ми знаємо, що це не просто експеримент, адже Джош Бунн, режисер картини, розповів, що він запланував цілу трилогію.

Найочікуваніші фільми осені 2017.

За його словами, правда, фільми не надто опиратимуться один на одного. За словами Бунна, кожен фільм із трилогії про Нових Мутантів буде повністю самобутньою та самостійною картиною, котру можна буде дивитись окремо від інших. Більше того, всі три фільми будуть зняті у жанрі хоррору, а тобто жахастику.

На жаль вся інформація, що у нас зараз є, лише про перший фільм. «Монстром» першого фільму стане Демон Ведмідь. Джош Бун, як відомо, дуже серйозно поставився до першоджерела. Як бачите, він намагається відтворити певні речі, саме перенісши їх на екран із коміксів. Подальші ж сюжети трилогії «Нові Мутанти» залишаються секретом. І, швидше за все, не лише для нас, а й для режисера.

Схожі записи