Другий трейлер серіалу Каратель

netflix-punisher-marvel-olivec

Netflix не перестають тішити фанатів і публікують на своїх джерелах новий, по суті другий, офіційний трейлер серіалу Каратель. Що особливо потішило, так це те, що другий трейлер не просто перемішані сцени із першого. Тут багато нових сцен та цікавої інформації, котру підкидають нам творці.

Вочевидь, у трейлері нам нарешті показують діючих персонажів. Але найважливіше, що ми із нього дізнаємось, так це те, що у серіалі нам таки розкриють минуле Френка Касла, головного героя серіалу. А тобто нам покажуть «військові часи», коли Френк був лише солдатом. Хоча ці події не будуть основними, можна повангувати, що зав’язка сюжету буде саме там, можливо там він і познайомиться зі своїм головним ворогом (на це сезон) – із Джиґсо (в перекладі його можна називати: Ножівка, Пила, Пазл). Так чи інакше, сцени із минулого виглядають дуже драматично.

Аби не закидати вас надмірним текстовим навантаженням, новий трейлер ви можете подивитись одразу під цим абзацом. А нижче, традиційно, трохи інформації про серіал.

У Кіновсесвіті Marvel Каратель дебютував в рамках другого сезону серіалу Шибайголова (Дардевіл). Саме із нього в сольний серіал антигероя перекочує Карен Пейдж, котру зіграє незамінна Дебра Енн Уолл.

Джон Бернтал, відомий вам за серіалом Ходячі Мерці у ролі Шейна, виконає головну роль. Бен Барнс зіграє Біллі Руссо, або, як ми писали вище, Джиґсо, колишнього спецназівця і, вочевидь, головного суперника Френка Касла.

Чекати на серіал залишилось не довго. Прем’єра запланована на 17 листопада поточного року. Чекаю із нетерпінням. А ви?

Схожі записи