Вийшов офіційний трейлер фільму «Нові Мутанти»

new-mutants-movie-characters_1

Студія 20th Century FOX опублікувала офіційний трейлер свого нового майбутнього фільму, події котрого відбуватимуться у кіновсесвіті Людей Ікс. Фільм носить назву «Нові Мутанти» і побудований на одноіменній серії коміксів.

Але приковує увагу у фільмі зовсім інше: ще минулого року студія оголосила, що «Нові Мутанти» – це фільм жахів. Вже тоді з’явилась неабияка цікавість до картини, події котрої відбуватимуться у кіновсесвіті. І тепер зрозуміло чому.

Перед тим як запросити вас до перегляду трейлеру (одразу під цим абзацом), зауважу: якщо вам здається, що приписувати жанр хоррору до супергеройського фільму, то я напротивагу можу сказати, що це мистецтво, а в період, коли штампують супергеройські фільми пачками, та ще й всі за однією формулою, дуже приємно поглянути на щось нове, свіже… І трейлер фільму «Нові Мутанти» справді, можливо, злякає вас в якісь моменти, поставлено все дуже непогано. Приємного перегляду.

Місцем зйомки фільму, до речі, виступила Муніципальна лікарня Медфілду. Саме там Мартін Скорсезе знімав свій «Острів Проклятих». Із цікавих акторських рішень можу відзначити Аню Тейлор-Джой, котра зіграє сестру Коллоса. Також у фільмі гратиме Вовчицю Мейсі Уільямс (відома вам за роллю Арії у Грі Престолів). Чарлі Хітон (відомий вас за серіалом Дуже Дивні Справи) та Генрі Зага зіграють Ядро та Сонячну Пляму відповідно.

new-mutants-olivec-actrysy
charli_hiton_new_mutants_olivec_1

Перші зйомки фільму завершились у Бостоні. Їх ховали під кодовою назвою «проблеми зростання». Режисером каритни виступає Джош Бун.

Схожі записи