50 відтінків Венома

fifty-shades-venom

Зйомки фільму «Веном», за мотивами коміксів MARVEL, стартують вже в листопаді цього року. Фільмом займається студія Sony, в котрої великі плани як на цього персонажа, так і на інших суперників Людини Павука. У великому рахунку, студія бажає створити свій власний «Всесвіт Людини Павука», без самого Людини Павука.

Спеціально до зйомок, сценарій фільму «Веном» був відправлений на допрацювання. Тобто сценарій вже був, хоча нам нічого конкретного не озвучували. Ми знали тільки певні загальні речі, тож нібито нічого страшного, тут і там вирішили додати якусь сцену, тут і там додадуть деталей. Все краще, ніж переписувати сценарій після зйомок та займатись до зйомками чи вводити новий дубляж… Ага, не було б нічого страшного, якби ми не дізнались, хто займається сценарієм фільму «Веном». І, власне, це Келлі Марселі, сценаристка фільму «50 відтінків сірого».

Найочікуваніші фільми осені 2017.

Взагалі, опісля багатьох інтригуючи новин, нас почали завалювати дивними чутками зі студії (можливо пов’язаних саме із написанням сценарію). Спочатку ми дізнались, що Венома зіграє Том Харді, тоді дізнались, що його суперником буде Карнаж, і все це отримає рейтинг R, а тобто 18+. А тоді зі студії почали долинати чутки про те, що у фільмі буде жінка-веном та ще кілька пікантних, хоча й малоймовірних деталей.

А тепер ми дізнаємось, що сценарій фільму писатиме Келлі Марселі… Не дай боже «18+» це не про криваві сцени, а про щось інше…

Звичайно, можливо ми драматизуємо, і тут немає нічого страшного, сценарист береться за нову для себе роботу, і, можливо, Марселі знає, чого чекають фанати… Але якщо ви бачили сумнівне дійство в «50-ти відтінках», то знаєте, що в цієї жіночки великі проблеми із будуванням повісті. Аби «Веном» не виявився ще однією «нарізкою несумісних кадрів». Звичайно, сподіваємось на краще, можливо, дарма переживаємо, але в світлі останніх робіт студії, особливої довіри до Sony, особисто в мене, немає.

Прем’єра фільму Веном запланована на осінь наступного року.

Схожі записи