Ще одне тизерне відео фільму «Ліга Справедливості»

league_of_justice_unite_olivec

Пам’ятаєте, раніше я писав, що трейлер може бути останнім (фінальним), однас нас ще можуть чекати інші ти зерні відео, тв.-споти і тд? Ну от так і сталось. Warner Bros взагалі часто користуються такою стратегією, випускаючи подібні ролики просто так, для фанатів. Тобто часто вони навіть не виходять для реклами на тв. Цього разу вони теж випустили для нас ще одне ти зерне відео про фільм Ліга Справедливості.

Поки що не зрозуміло, буде це відео тв-спотом, чи звичайним рекламним футажем (я схиляюсь до першого варіанту, через музичний супровід із попереднього трейлеру та тривалість, плюс у «відео для фанатів» Ворнери часто вставляють коментарі акторів, та й самі відео присвячують конкретному персонажеві), але переглянути ви його можете нижче. Приємного перегляду.

Взагалі, відео не несе в собі якоїсь особливої інформації. Кілька кадрів із попередній трейлерів показані з трішки інших ракурсів. Теж не дуже зрозуміло, чи це «виправдені» Джосом Уідоном кадри, чи просто так вийшло в міру формування трейлерів (звичайна практика, нічого дивного). Однак якщо це відео носить рекламний характер, можете оцінити, як фільм рекламуватимуть на щиротах телебачення в США.

Схожі записи