Грут із фільму «Вартові Галактики» загинув

guardians-of-the-galaxy-2-groot-baby-groot-olivec

Дуже, така, коротка новина. Втім, мені здається, фанатам Вартових Галактики (особливо тих, що посвятять свої фото із друзями та приписують фразу «ми є Грут», а це, повірте, не рідкість) буде цікаво. І, можливо, трішки сумно.Джеймс Ганн розповів у нещодавньому інтерв’ю, що Грут із Вартових Галактики – мертвий. Загинув. Немає більше його. Ну, і для тих, хто, можливо, вирішив, що це спойлер третього фільму, поясню: помер саме грут із фільму «Вартові Галактики». Тобто із першої частини.

Найочікуваніші фільми Осені 2017.

За словами Ганна, Малюк Грут – це зовсім інше створіння. Можете вважати, родич Грута. За словами режисера, Малюк Грут – наділений зовсім іншим характером, він більш жорстокий (хто б подумав?), а також він дурніший за оригінал.

Тобто Малюк Грут – це не форма Грута із першого фільму «Вартові Галактики», це не його спосіб виживання. Малюк Грут – щось на кшталт його сина абощо, він навіть не є клоном. Тобто ми всі думали, що це «той самий» Грут, а виявилось ні. Персонажі в MARVEL почали гинути куди раніше, ніж ми всі очікували… Мені трішки сумно.

Схожі записи