MARVEL випустили промо-відео присвячене Хеллі із цікавими кадрами

hella_video_olivec

Marvel опублікували цікаве відео про зйомки фільму «Тор 3: Раґнарок». Нехай вас це не дивує, це звичайна практика для студій, між трейлерами публікувати відео касту, роздуми акторів чи розповіді режисерів. Багато з цих відео малоінформативні, тому ми на них не зосереджуємось. Однак, іноді буває й інакше.

До прикладу ось це відео ,котре ви можете побачити нижче, одразу під цим абзацом. Власне, відео швидше присвячене Хеллі, головній антагоністці фільму. Але у відео також присутні цікаві кадри, котрих нам не показували у трейлері. Їх можна багато аналізувати, але краще перегляньте самі. Власне, я аналізувати не буду, бо, насправді, багато можу помилятись. Аби пояснити, одразу скажу, що у самому відео багато не опрацьованих кадрів. Наприклад сцена, де Хелла ловить молот Тора в трейлерах та тут – абсолютно різна. Просто придивіться до місця дії. Тож, очевидно, місце матиме лише одна із цих двох сцен (швидше за все, не факт), тому краще трішки зфокусуємось на словах, ніж на кадрах. Проте дуже раджу зараз подивитись відео, бо відеоряд справді цікавий, тут вам і битва Хелли з Тором (чого не було в трейлерах), і момент, де вона чіпляється до Тора, що той сів на її трон (чого не було в трейлерах). Просто погляньте, навіть, якщо не знаєте англійської.

Тайка Вайтіті, режисер фільму, говорить у відео, що Хелла – перший повноцінний лиходій-жінка у кіновсесвіті MARVEL, тож вона має вийти оригінальною. За його словами, вона зруйнує кліше про типових лиходіїв. А найбільше коментарів у відео від самої Кейт Бланшетт. За її словами, Хелла вразить вас, вони буде робити речі, за котрі ви будете любити її та ненавидіти водночас.

До речі, дайте нам знати, якщо хочете бачити в наших публікаціях більше таких відео, можливо їхній розбір чи переклад.

Схожі записи