Дезстроук отримає сольний фільм?

joe-manganiello-deathstroke-suicide-squad-olivec

У кіновсесвіті DC може з’явитись сольний фільм про Дезстроука, одного з головних лиходіїв, антигероїв та над-злочинців у коміксах DC. Слейд Уілсон не лише один із головних суперників Зеленої Стріли, але також і Ліги Справедливості, котру він навіть міг перемогти власноруч, без зайвої допомоги.

Раніше поява Дезстроука на широких екранах планувалась у сольному фільмі про Бетмена, режисером та сценаристом котрого мав бути Бен Аффлек. Але відколи Бен… трішки забухав, у фільму змінився і режисер, і сценарист зовсім іншого порядку та ґатунку. І обоє тоді в один голос заявили, що у їхньому «Бетмені» для Дезстроука місця немає.

Дуже швидко вони, звичайно, сказали що знайдуть кілька хвилин для його Камео… Але ж ви розумієте, так? Не той рівень.

Читайте також: Як виглядатиме “Війна Нескінченності”?

Звичайно це було зроблено через те, що із Джо Манганьєлою був підписаний контракт. Викиньте його із фільму – актор образиться і плакав ваш Слейд. Але враховуючи рівень персонажа, DC знайшли куди більш елегантне та цікаве рішення: Слейд Уілсон отримає власний сольний фільм! Для проекту навіть знайшли потенційного режисера. Ним може стати Гарет Еванс.

Не відомо, чи досі планується камео Дезстроука у сольному фільмі про Бетмена, адже не відомо, чи цей момент залишать у сценарії. З одного боку, а навіщо він там тепер? А з іншого – ну кому не лінь переписувати сценарій?

Так чи інакше, новина чудова. З її нагоди Джо Манганьєла навіть опублікував на своїй сторінці у твітері фото маски Дезстроука. Чи може це означати, що сольний фільм Слейда Уілсона до нас ближче, ніж майбутній Бетмен?

Схожі записи