Розширений ТВ-спот фільму “Месники: Війна Нескінченності”

3367434-aiw_master-1-960x540

Із невеличким запізненням, та все ж, буквально на днях з’явився тв-спот фільму “Месники: Війна Нескінченності” тривалістю 30 секунд. Спот показували по американському тв, на яких телеканалах не питайте – я не знаю. Втім, для вас хороші новини: ролик, що заливали на youtube, це розширена версія того ж телевізійного відео. Триває він одну хвилину. В загальному, традиційно запрошую вас до перегляду під цим абзацом, а також кілька слів опісля.

Перше, що хотілося б сказати: якщо ви вирішили не дивитись… Подивіться! У ролику є кілька цікавих кадрів, або нових, або показаний під іншим кутом. До прикладу, просто придивіться до сцени із Локі. Просто поставте кадр на паузу та роздивіться картинку, можливо це наштовхне вас на якісь роздуми.

Друге: тв-споти – то така штука, яку ви часто бачите на екранах своїх телевізорів. Тобто “рекламні” відео. Так, як вартість ефірного часу буває дуже дорогою (в залежності він популярності каналу), то їх роблять максимально короткими. Ви й самі могли помітити реклами фільмів секунд на вісім. Тож насправді навіть 30 секунд – це, часто, досить багато. Звичайно, для Disney в плані грошей навряд чи існує таке слово, як “багато”. Це стосується і витрат, і прибутків. Якщо скоротити мою думку, то ви отримали тизер фільму. Власне, не тизер-трейлер, а тизер фільму. Адже за часовими рамками відео більше скидається на тизер. А детальніше про гроші можете почитати за ЦИМ посилання.

Свої думки щодо фільму “Месники: Війна Нескінченності” можете залишати під публікацією на facebook. Якщо буде таке бажання, звичайно.

Схожі записи