Перший погляд на персонажів серіалу “Моторошні Пригоди Сабріни”

sabrina-tv-show-featured-olivec

У мережі з’явився твіт від Роберто Агуїрре Сакаса, виконавчого продюсера серіалу «Моторошні пригоди Сабріни», який містить в собі перший кадр серіалу. Власне, на фото головна героїня, Сабріна, та її хлопець Харві. Кадр можете побачити одразу під цим абзацом.

dz9sztsu8aatk3t

«Моторошні пригоди Сабріни» – нова екранізація коміксів про Сабріну, Маленьку Відьму, з орієнтацією на хоррор. Власне таку ж орієнтацію візьме новий серіал, на відміну від серіалу, що почав виходити на екрани 1996-го року, а завершився у 2003-му.. Роль Сабріни виконує Кірнан Шіпка, а роль Харві – Росс Лінч.

Читайте також: [url=https://olivec.info/statti/chomu-komiks-hodyachi-merci-nabagato-zhorstkishii-za-serial-18.html]ЧОМУ КОМІКС «ХОДЯЧІ МЕРЦІ» НАБАГАТО ЖОРСТКІШИЙ ЗА СЕРІАЛ? (18+)[/url]

Серіал вийде на Netflix, хоча спочатку серіал “від’єднувався” від шоу «Рівердейл» на телеканалі CW. Чи будуть вони в одному світі – питання відкрите. Хоча я дуже сумніваюсь. Сподіваюсь, мої сумніви не марні. А тим часом [url]CW продовжив усі свої серіали на ще один сезон, а також замовив рекордну кількість пілотних серій[/url].

Схожі записи