Marvel влаштує «Extermination» для Людей-Ікс

extermination2018

Із звільненням Брайана Майкла Бендіса, видавництво Marvel нарешті зможе прибрати весь той безлад, який сценарист накоїв з персонажами світу Людей-Ікс. Віник, що підмете за сценаристом, отримав назву «Extermination».

Справа в тому, що в коміксах “каноном” стає все, що напишуть сценаристи. В принципі, персонажі належать компанії, а не сценаристам. Тож хто б що не написав для офіційного коміксу – це канон. Звичайно, все можна назвати “сном”, але якщо ці події будуть перекликатись із іншими персонажами – то вже нікуди не дітись. Доводиться вводити цілий сюжет, котрий вирішить нагальну проблебу. Для цього й запускається новий глобальний сюжет для Людей-Ікс. А власне Extermination.

Читайте також: [url=https://olivec.info/statti/yaki-kasovi-zbori-ochikuyut-viinu-neskinchennosti.html]Які касові збори очікують “Війну Нескінченності”?[/url]

Судячи з усього, «Extermination» нарешті вирішить дилему сюжетного ходу з переміщенням молодих Людей-Ікс в наш час. Власне це й влаштував Бендіс у свій час, коли він писав комікси про мутантів. Ніяких подробиць про комікс немає, крім того, що його напише Ед Бріссон спільно з художником Пепе Ларразом. Слоган коміксу закликає знищити як минуле, так і майбутнє, але різними словами. На обкладинку можете поглянути нижче. Думаю, вона дає певну підказку, що ж відбуватиметься в новому сюжеті.

decdm8h

«Extermination» почнеться в серпні 2018 року.

Схожі записи