Карл Урбан стане “Пацаном”

karl-urban-the-boys-913

Карл Урбан зіграв багато дорогих гік-культурі персонажів. Від Еомера (Володар Перснів) та Доктора Маккоя (Стар Трек), до Судді Дредда (Дредд) та Скерджа (Тор: Раґнарок). І це вже не говорячи про його ролі в таких серіалах, як “Ксена” та “Геркулес”. Тепер же він виконає головну роль у майбутній адаптації коміксу Гарта Еніса – «Пацани», або «Хлопці» (оригінал «the Boys»). Урбан втілить образ Біллі Бутчера – агента, що стоїть на чолі загону Хлопців.

У світі «пацанів» супергерої – справа звичайна, але неприємна. Більшисть з них – аморальні та жорстокі. Поліції з агресією супергероїв не впоратися, і ось тоді на допомогу приходять Хлопці – секретний загін ЦРУ. Якщо якийсь супергерой раптом виходить з-під контролю, вони його усунуть, навіть якщо на це підуть тижні планування.

Читайте також: Які касові збори очікують “Війну Нескінченності”?

Бутчер візьме опіку над Х’юї у виконанні Джека Квейда. Це звичайний хлопець, життя якого пішла під укіс, коли кохана дівчина загинула під час одного з боїв супергероїв.

Серіал «Хлопці» розробляється для телесервісу Amazon, в центрі проекту стоять Ерік Кріпке, Еван Голдберг та Сет Роген.

Від автора: особисто для мене такі проекти дуже цікаві. На подібну тему (злих надлюдлюдей та спец-загони, що їх нейтралізують) можете почитати ще книги Брендона Сандерсона. Також я дуже люблю серіал “Powers”… На відміну від вас. Тому його радити не буду. Хоча за що я його люблю – можу дуже доступно пояснити в розгорненому варіанті.

Схожі записи