Могутні Рейнджери повертаються в кіно

bgr-power-rangers-full

Керівник Hasbro, Брайан Голднер, під час конференції «Hasbro Strategic Decisions» підтвердив, що компанія починає активно розвивати свій новий актив Могучі Рейнджери, в тому числі і з допомогою кінофільмів:

Як тепер відомо, ми купили Могутніх Рейнджерів. Так. І ми збираємося ввести їх в гру за планом нашої стратегії, де ми вводимо їх у велику кількість сфер, включаючи кінофільми, іграшки, ігри та інші товари. І ми плануємо робити це глобально. Ми відчуваємо, що багато хто недооцінює потужність цього бренду. І ми віримо, що зможемо зламати цей стереотип.

Голднер, звичайно, не став говорити про кіно хоч в якихось деталях, тому не зрозуміло, чи будуть Hasbro знімати сиквел до минулорічного фільму, хоча багато людей цього хочуть, як серед фанатів, так і серед акторів. Наприклад, Р.Дж. Сайлер, який виконав роль Синього Рейнджера у фільмі, почав ретвітити пости підтримки фанатів, котрі бажають його повернення в кіно про Могутніх Рейнджерів.

Звичайно, існує безліч команд Могутніх Рейнджерів, але найпопулярнішою все одно залишається перша, так що швидше за все Hasbro запустять фільм саме про неї. І, мені здається, я знаю на що ставку робитимуть у Hasbro, знімаючи фільми. Пам’ятаєте, чиїми ще активами володіють Hasbro, і чию франшизу, схоже, закривають?

Детальна інформація про майбутнє Могутніх Рейнджерів з’явиться цього літа, коли пройде фестиваль Morphicon.

Схожі записи