Офіційна смерть кінофраншизи “Трансформери”?

transformers_the_last_knight

Портал Collider повідомляє про те, що студія Paramount офіційно прибрала зі свого списку релізів найближчих років сьомий фільм про Трансформерів. Спочатку планувалося, що сьома частина кінофраншизи вийде в червні 2019 року, але зараз звідти зникла згадка про наступний фільм серії «Трансформери». На даний момент останній фільм серії – «Трансформери: Бамблбі», який стане спін-оффом серії про сольні пригоди трансформ ера Бамблбі ще до подій першої частини франшизи.

Причини прості – фільм «Трансформери: Останній Лицар» не виправдав очікування студії. А студія очікувала потужні збори, щоб запустити нову серію фільмів, де вже напланувала 14 сюжетів (що повідомляється багатьма джерелами, втім ви маєте всі причини цій інформації не вірити). Але, на щастя (чи на жаль?), кіно не виправдало себе в прокаті та сюжетно завело франшизу в глухий кут.

Звичайно, ходять чутки про перезапуск, але тут все, швидше за все, набагато простіше: студія точно не встигне випустити кіно до першої призначеної дати і хоче подивитися на збори фільму про Бамблбі, щоб вирішити, що їй, власне, далі робити з франшизою, яка довгий час наводила жах на гаманці кіноманів.

Нагадаю, комікси про Трансформерів випускались і продюсувались компанією Marvel з 80-х по 90-ті роки минулого століття. Зараз же вони із заздрісною періодичністю випускаються IDW та Hasbro.

Схожі записи