Амадеус Чо більше не Халк?

totally-awesome-hulk-featured

Ось уже три роки Амадеус Чо був головним Халком у всесвіті Marvel. Він міг контролювати силу Халка за допомогою наномашин, які давали можливість зберігати інтелект, хоча при всьому цьому залишалися деякі проблеми з гнівом.

У цьоготижневому фіналі історії «World War Hulk II» Амадей, провівши якийсь час на планеті Сакаар, повернувся на Землю – але контролювати Халка вже не міг. В останньому номері арки Амадею вдалося перемогти Халка за допомогою «пригнічуючих наноботів» (не чіпляйтесь, це не я придумав, але сенс, здається, передав). Однак коли йому випала нагода назавжди позбутися від Халка, він вирішив увібрати в себе особистість Зеленого Гіганта і прийняти лють Халка як частину себе. В результаті – Амадей зберіг якусь частину сили Халка, але не всю.

incredible-hulk-transformation-amadeus-cho

Він все ще зелений, сильний і досить великий, але не настільки великий, яким був раніше. До того ж тепер він у формі Халка схожий на себе більше, ніж раніше. Пригоди амадеуса Чо продовжаться в тайтлі «Champions» (анонс нового номера показав його новий вигляд).

Пригоди Амадея як Халка можуть бути й остаточно завершені, адже Брюс Беннер повернеться в червні, в коміксі під назвою «Immortal Hulk». Тож комікси про Халка будуть виходити надалі. А от чим обернеться історія азіатського Халка – поки невідомо.

Схожі записи