Режисер “Логана” зніме фільм про Боба Фетта

art-krasivye-kartinki-starwars-boba-fett-662987-1080x482

The Hollywood Reporter пише про те, що Джеймс Менголд виступить в якості сценариста і режисера чергового спін-офф саги «Зоряні Війни», на цей раз сконцентрованого на персонажеві під іменем Боба Фетт.

Також кажуть, що Менголдові в написанні сценарію і продюсування картини допоможе Саймон Кінберг. Обидва вони працювали над останнім фільмом про Росомаху. Також Менголд зняв фільм «Потяг на Юму».

Боба Фетт вперше з’явився в V Епізоді саги як німого найманця на задньому плані, щоб в VI бути з’їденим піщаним монстром. Таке зображення персонажа захопило серця фанатів настільки сильно, що його потім оживили для Розширеного Всесвіту і продовжили використовувати в історіях далі. У трилогії-приквелі нам розповіли, хто такий Боба Фетт і з якої “пробірки” він з’явився.

Фільм про Боба Фетта вже хотів знімати Джош Транк, але Disney швидко відмовилися від послуг молодого постановника після того, як його фільм «Фантастична Четвірка» з тріском провалився в прокаті, а сам режисер вилив відро помиїв на студію Fox і процес виробництва.

Також повідомляється, що і фільм про Обі-Вана Кенобі все ще живий і дійсно знаходиться в розробці.

Нагадаю, що права на екранізацію всесвіту “Зоряні Війни” належить компанії Disney, відколи ті купили “Lucasfilm“. А комікси того ж всесвіту випускаються видавництвом Marvel.

Схожі записи