Nintendo анонсували нову гру про Покемонів

pokemon-plus-olivec

Як повідомляють IGN, Nintendo анонсували нову гру серії Pokemon для для консолі Nintendo Switch. Вона вийде в листопаді цього року в двох варіантах: в «Pokemon: Let’s Go, Pikachu!» стартовим покемоном буде Пікачу, а в «Pokemon: Let’s Go, Eevee!» – Іві. Логічно. Трейлер гри ви можете побачити одразу під цим абзацом. Не знаю, що вийде у результаті, але трейлер епічний.

Покемонів в новій грі дадуть половити за допомогою одного джойкона або в кооперативному режимі по одному джойкону на гравця. Нові покемони зможуть підключатися до «Pokemon Go» через Bluetooth і гравці отримають можливість переносити покемонів з однієї гри в іншу. Крім 151 основного виду покемонів буде додано 1 унікальний.

Також для гри буде випущений новий контролер у вигляді покебола Pokeball Plus, який буде продаватися окремо. Новим контролером можна буде не тільки ловити покемонів на Switch, але і використовувати окремо від консолі – Nintendo пише, що «Poke Ball Plus дозволить взяти на прогулянку свого улюбленого покемона».

Схожі записи