Гра про супермена в стилі “Batman: Arkham”?

rqvem0jjcmm0bera2nss

Чим ближче чергова E3 (Electronic Entertainment Expo 2018), тим більше чуток про майбутні презентації розповзається по інтернету. Одна із таких чуток, найбільш для нас цікава, стосується розробників знаменитої трилогії ігор про Бетмена і їх наступного проекту. Як повідомляє «авторитетне» новинне джерело 4chan.org – під час презентації Micrsoft буде анонсована гра з промовистою назвою «Superman».

Як заявляє автор посту – в трейлері покажуть атаку Брейніака на Метрополіс і виснаженого битвою Супермена, який буде літати по місту, трощачи дронів лиходія. Судячи з усього, для гри вже створили сайт supermangame.com, домен якого куплений і належить Warner Bros. Також повідомляється, що липнева обкладинка видання Game Informer буде присвячена саме цьому проекту.

Раніше на 4chan вже з’являлися чутки, щодо гри про Людину зі Сталі від Rocksteady. Тоді анонімне джерело розповідало, що двигуном проекту буде Unreal Engine 4, події розгорнуться у всесвіті «Аркхем», великий відкритий світ буде представлений у вигляді Метрополісу, навколишнє середовище буде частково придатним для руйнувань, головним лиходієм все так же мав би бути Брейніак, рівень сил протагоніста буде приблизно дорівнювати його версії з DCAU, а за його альтер-его – Кларка Кента – нам пограти не дадуть.

Втім, такі чутки з’являлися і в 2017-му році на все тому ж сайті, користувач якого повідомляв, що гра з’явиться на листопадовій обкладинці все того ж Game Informer, на що виконавчий редактор журналу Ендрю Рейнер відповів: «Hahahaha … No.»

Цього разу, однак, ніхто інформацію спростовувати не поспішає. Більш того – на питання журналіста Грегга Міллера в Твіттері про те, над чим вони в даний момент працюють, Roksteady Studios відповіли «…». Ніби то і не відповіли, а ніби-то три крапки є кодом Морзе для тієї самої літери, яку Людина Завтрашнього Дня з гордістю носить на своїх грудях вже ось як вісімдесят років – «S». Як гадаєте, просто збіг? Притягнуто за вуха? Чи все ж проект й справді може бути в розробці?

Так чи інакше, Electronic Entertainment Expo 2018 стартує вже 12-го червня. Тоді й дізнаємось.

Схожі записи