Марго Роббі отримувала погрози смерті після «Загону Самогубців»

margot-robbie-harley-quinnjpg

У той час як багато фанатів тепло прийняли Харлі Квін у виконанні Марго Роббі, роль також пов’язана з багатьма труднощами, а також із можливістю отримати погрозу розправи. Що й сталось із акторкою.

Виконання ролі Марго Роббі у фільмі «Загін Самогубців» була приємно відзначене як критиками, так і фанатами, але це не означає, що всі будуть щасливі щодо фільму DC. На жаль, це означає, що вам доводиться мати справу з жахливими людьми, які відправляють погрози смерті. Роббі розповіла про те, що відбувається з такою роллю, як Харлі Квін, і скільки багажу вона може нести.

«Ти збираєшся бути в кіно-коміксі, й існує вірогідність найгіршого сценарію розвитку подій, наскільки великий і страшний, що важко було собі уявити – сказала Роббі THR – Є всі ці речі, до яких ви готуєтесь на цьому шляху, наприклад, коли ви отримуєте ці загрози смерті. Команда безпеки виконувала фонові перевірки тих, хто їх відправлях, щоб дізнатися, чи є яка-небудь історія насильства в цих людей, тому що ви вам потрібно знати, чи потрібен вам захист. І кожного разу, коли проводиться ця фонова перевірка, мені це коштувало двох тисяч доларів».

«Ви не можете просто зніматись в інді-фільмах все життя, тому що цей фільм все змінив, і тепер ви повинні бути в змозі забезпечити собі та рідним певну безпеку. Я просто хочу, щоб хтось мені дуже багато пояснив на ранній стадії. Той, хто не буде обурюватися тією ситуацією, в якій я опинилась, бо я б знала, у що я вплутуюсь».

Як сказала Марго Робі, це не означає, що вона збиралась чи збирається відмовлятись від ролі Харлі Квін, просто їй необхідно краще готуватись до власного захисту.

Загін Самогубців зараз доступний на цифрових платформах, Blu-ray і DVD. Прем’єра фільму «Загін Самогубців 2» в кінотеатрах запланована на 18 жовтня 2019 року.

Схожі записи