“Логана” номінували на “Найкращий Адаптований Сценарій”

logan-wolverine-oscar

Ніколи не говоріть Росомасі, що він не може чогось зробити, тому що кігтистий мутант потрапив в номінацію «Гільдії письменників Америки».

«Лебедина Після» Х’ю Джекмана в ролі Росомахи, незважаючи на ранню прем’єру (в Сполучених Штатах є така тенденція, що чим далі фільм знаходиться від безпосередньої церемонії нагород, тим менше у нього шансів виграти. Можете самі провести дослідження і побачите, що багато номінантів Оскар – це фільми котрі в нас взагалі виходять наступного року), все ж змогла стати одним з кращих фільмів року. Логан був номінований на кращий адаптований сценарій, який був створений Скоттом Френком, Джеймсом Менголдом і Майклом Гріном. Це більш ніж заслуговує похвали, і, можливо, Логану вдасться стати переможцем.

Читайте також: Згадаємо 2017-й разом?

Також в список номінантів увійшли (часом переклад вільний): «Клич мене за іменем», «Гра Моллі», «Геть» за сценарієм Джорджа Пілла, «Я, Тоня» із Марго Робі в головній ролі та «Форма Води» Гільєрмо Дель Торо. Це не весь список, а лише найцікавіші фільми, аби ви розуміли, які серйозні суперники у «Логана». Втім, коли Росомаха боявся сильних суперників?

eb8f832d158938bd7f312c318d55e5e3

Фільм «Логан» вже доступний на цифрових платформах, Blu-ray і DVD.

Схожі записи