Галь Гадот зважує критику фільму «Ліга Справедливості»

gal_gadot_wonder_woman_2017-wide

Кіновсесвіт DC дуже багато святкував у 2017 році, в тому ж числі й тому, що «Диво Жінка» стала третім за розміром фільмом року за касовими зборами, на додачу ще й критики та глядачі нахвалювали фільм. На жаль, Амазонка також з’явилась в листопадовій «Лізі Справедливості», яка отримала багато критики в усіх напрямках і мала найнижчий вступний уїк-енд за всю історію кіновсесвіту DC. Галь Гадот стверджує, що вона не відчула ніякої різниці між цими двома фільмами, не звертаючи уваги на критику в сторону Ліги Справедливості.

«Коли я почала зніматись у фільмі «Ліга Справедливості», це було буквально на наступний день після того, як я перетворилась в Диво-Жінку, – зазначила акторка – Так, це було одне й те саме, але було дуже приємно розділити сцену із цілим ансамблем акторів, дуже приємно було знову працювати з деякими з хлопців. Було дуже весело. Очевидно, що мова велась не лише про Диво-Жінку, але вона стала важливою складовою великої історії. Я дуже рада почати працювати над фільмом Диво-Жінка 2».

У той час як Галь Гадот, можливо, не помітила суттєвої різниці між фільмами «Диво Жінка» та «Ліга Справедливості», актриса помітила, що робота з режисером Петті Дженкінс була унікальною і такою, що запам’ятовується.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

«Завжди є те, що ви відчуваєте з якогось приводу, але ви ніколи не знаєте, як це буде насправді, коли все буде готове до роботи. Це було особливе, – сказала Галь Гадот про свій досвід зйомки у фільмі Диво Жінка. – Коли ми знімали фільм, ми були настільки натхненні та настільки поглинуті роздумами у зв’язку з кожним прийнятим нами рішенням, з характером і історієї, я була настільки привілейована працювати з дивно-феноменальним кінорежисером, Петті Дженкінс. Але ми не очікували, що фільм буде так добре прийнятий».

До фільму «Диво Жінка» Галь Гадот лише коротко з’явилась у фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». З цим фільмом та «Загоном Самогубців», якого в тому ж році критикували критики, абсолютно зрозуміло, що у Гадот були деякі побоювання з приводу зйомок власного сольного фільму.

«Ці занепокоєння з’явилось ще до того, як ми почали знімати фільм, тому що це був мій перший фільм, який справді вела я, в котрому я грала найважливішу роль. Це був вантаж на моїх плечах, – зізналась Галь Гадот. – Спочатку я хвилювалась. Мені здалося, що маленька дівчинка дивиться на гору Кіліманджаро і думає: «Як я буду підніматися вгору? »Але повільно і поступово подорож до вершини цієї гори ставала все більш захопливою, хвилюючою, і це все дуже залежить від людей, з якими ви працюєте».

Наступного разу ми побачимо Галь Гадот на широкому екрані від DC у фільмі «Диво Жінка 2», прем’єра котрого запланована на 1 листопада 2019 року.

Схожі записи