Фанати Зака Снайдера відправляться в штаб-квартиру Warner Bros

z1

Шанувальники все ще сподіваються на режисерську версію фільму «Ліга Справедливості» від Зака Снайдера, і тепер вони збираються захистити свою «надію» постукавши у двері Warner Bros.

Фанати планують мирний протест прямо за межами штаб-квартири Warner Bros в Бербанку, штат Каліфорнія. Захід назвали #ReleaseTheSnyderCut (реалізуємо версію Снайдера). Марш організовує YouTuber Itzmoe, який закликає всіх фанатів та косплеєрів, які хочуть показати свою підтримку Снайдеру і його режисерській версії, приєднатися до них.

Читайте також: Як змінили Лігу Справедлиовсті?.

«Приєднуйтесь до мене (ITZMOE на YouTube) та інших шанувальників Зака Снайдера. Коли ми маршируватимемо перед Warner Bros з написом #ReleaseTheSnyderCut, в той час як в наших сорочках та костюмах буде написано DC Zack Snyder. Ми покажемо нашу підтримку випуску версії Снейдера, адже Лігу Справедливості просто порізали! Після того, як ми зробимо фотографії, ми будемо ділитися ними з усіма нашими соціальними мережами, тому, сподіваюся, вона пошириться і дійде до самого Заку, щоб він міг це бачити, як ніби він побачив слово «Дякую» у формі дії».

z2
z3

У той час як кожен вільний прийти і продемонструвати свою підтримку, є кілька умов. Подія також не стосується образи людей, які працюють в WB або тих, хто бере участь в проекті.

Схожі записи