Галь Гадот про сиквел фільму «Диво Жінка»

showimage

На розчарування деяких фанатів, сиквел до минулорічного дуже успішного фільму Диво-Жінка все ще досить далеко. Але в очікуванні фільму, прем’єра котрого відбудеться через півтора року, фанатів ще не раз дражнитимуть цією темою, подаючи якусь нову інформацію аби підігрівати цікавість глядача до фільму. І зараз це робить Галь Гадот.

У недавньому інтерв’ю з EW Галь Гадот було поставлено питання про майбутнє продовження, яке дебютує в листопаді 2019 року. Хоча вона не могла надати детальну інформацію про сюжет фільму, вона натякнула, що є досить значна кількість історій, які можна розповісти, тепер, коли історія походження Діани Прінс стала осторонь.

«Крім чудової роботи, яку Лінда Картер зробила в телешоу сімдесятих, цей персонаж ніколи не згадувався на великому екрані. Ми просто бачимо її історію походження. Але є так багато речей, які можна досліджувати відносно цього легендарного персонажа, який має 75 років спадщини у коміксах, є так багато матеріалу і так багато способів реалізувати його, і я хвилююся про це».

Читайте також: Як змінили Лігу Справедлиовсті?.

Коментарі Гадот досить близькі до коментарів директора Петті Дженкінс, яка раніше натякала на незвідану територію, на яку ступає фільм «Диво Жінка 2».

«Найголовніше в створенні цього фільму було те, що ви дійсно будуєте Диво-Жінку як персонажа, героїню, яку всі ми любимо, але не до кінця фільму. – Сказала Дженкінс в серпні минулого року. – Найбільш захоплююча річ в сиквелі – це те, що Диво-Жінка тепер вільна вибирати свою долю. Правда, в межах її коміксових пригод. Ось вона, Диво-Жінка. Чим же тепер вона займеться?»

З тих пір, як Диво Жінка вперше дебютувала в червні минулого року, фанати не переставали кидатись спекуляціями на тему, що принесе нам сиквел. Ранні чутки припустили, що фільм буде включати в себе виступи знакових лиходіїв коміксів DC, і що у фільмі події відбуватимуться під час «холодної війни». На даний момент поки ще занадто рано говорити, але шанувальники можуть розраховувати почути більше найближчим часом.

Останнє пристанище Диво-Жінки у фільмах – «Ліга Справедливості» все ще показується в деяких кінотеатрах. Аквамен припливає на екрани 21 грудня 2018 року. Шазам завітає 5 квітня 2019 року. Диво Жінка 2 – 1 листопада 2019 року. Кіборг, котрий все ще запланований до прем’єри, 3 квітня 2020 року. Корпус Зелених Ліхтарів нам пообіцяли показати 24 липня 2020 року.

Схожі записи