Емілі Ванкамп чекає дзвінка MARVEL у будь який момент

emily_vancamp

Наступні два фільми Месники збираються зібрати всіх персонажів Кіновсесвіту Marvel за останні десять років, та навіть представити деякого нового. Але доля деяких персонажів MCU в даний час є загадкою, в тому числі й Шерон Картер, також відомої як Агент 13, котру зіграла Емілі Ванкамп.

Під час виступу на нещодавній прес-конференції Асоціації телевізійних критиків Ванкамп запитали про можливість її повернення в Кінематичний Всесвіт Marvel. Ванкамп відповіла досить невизначено, але, здавалося, дала знати, що до неї поки ніхто не звертався.

«Marvel можуть зателефонувати в будь-яку хвилину».

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Цікаво, що Ванкамп дала аналогічну відповідь під час останнього прес-туру TCA, натякаючи, що Marvel часто посилає якесь коротке повідомлення, коли мова заходить про епізодичні ролі.

В минулому році Емілі Ванкамп відповіла на аналогічне питання так:

«Я не знаю. Marvel можуть викликати вас за день до зйомки. Ви не знаєте, що відбувається з їхніми фільмами, тому що вони дуже потайливі».

agent_13_olivec

Шерон Картер вперше дебютувала в стрічці «Капітан Америка: Зимовий Солдат» (в нашому перекладі російського перекладу «Перший Месник: Інша Війна»), де Агент 13 заслужила довіру Стіва Роджерса. Ванкамп повторила свою роль в фільмі «Капітан Америка: Громадянська війна» («Перший Месник: Протистояння», в тому ж незрозуміло зміненому перекладі під російський манір), от тільки більш епізодично.

Варто зауважити, що в Сполучених Штатах Шерон Картер має чимало шанувальників, адже вона є невід’ємною частиною пригод Капітана Америки в сучасних коміксах. Тож багато фанатів як персонажа, так і акторки, вимагали її появи в майбутніх фільмах. Натомість вона з’явилась в тимчасовій ролі серіалу «Агенти ЩИТ», що багатьох задовольнило. Можливо нас чекатиме її камео у фільмі «Месники: Війна Нескінченності», адже ще дуже багатьох персонажів в трейлері чи тизерах нам не показали. Втім, акторка говорить, що вже могла з’явитись в якомусь фільмі, однак була зайнята роллю у фільмі «Помста», тож приорітети потрібно було розставляти правильно.

Схожі записи