В DC Films новий куратор

dc-films-logo

Після провалу фільму «Ліга Справедливості» як на фронті касових зборів так і в масовій глядацькій думці, Warner Bros вирішили запросити Уолтера Хамаду,аби той, грубо кажучи, спостерігав за виробництвом кінокоміксів. Він буде служити президентом кіновиробництва на базі DC. У грудні студія вирішила замінити Джона Берга і Джеффа Джонса як керівників фільмів DC. Берг став партнером по виробництву з Роєм Лі, продюсером «Лего Фільм» та «Воно».

Джефф Джонс залишається в Вашингтоні як президент і головний креативний директор, але його портфоліо не просто пов’язане з фільмами. Він продовжить надавати креативне керівництво в роботі телекомпанії і коміксів. В офіційному оголошенні про підписання робочого контракту із Warner Bros, Хамада сказав, що Джонс буде «тісно працювати» з новим президентом виробництва (а тобто із ним же коханим).

Цей крок WB зробили, оскільки DC потребує більш якісного контролю над своїми зусиллями на великому екрані – студія завоювала визнання і хороший фінансовий бонус у вигляді касових зборів фільму «Диво-Жінка», але критиками був практично знищений фільм «Загін Самогубців», а «Ліга Справедливості» стала справжнім фінансовим жахом студії. Існує широко поширене розчарування з приводу того, що фільми DC і близько не відповідають популярності фільмів Marvel.

Хамада раніше протягом десяти років працював виконавчим продюсером в New Line Cinema. Там він допоміг просувати у виробництві такі хіти жахастиків, як «Воно», Шибениця» і «Закляття». Виконавчий продюсер має тісні стосунки з режисером Джеймсом Ваном, який зараз знімає фільм «Аквамен» для DC, і йому приписують допомогу в розширенні всесвіту «Закляття», зробивши добре сприйняте продовження фільму, а також продюсування серії «Аннабель». Уолтер Хамада покидає New Line, щоб працювати на Warners Bros, а також буде стежити за будь-якими іншими типами коміксів, які студія виробляє поза каноном DC.

Тобі Еммеріх, який працював з Хамадом в New Line Cinema сказав:

«Я впевнений, що Уолтер і Джефф, працюючи з нашими партнерами по кіно, будуть показувати фільми, які будуть резонувати як з широкою глобальною аудиторією, так і з фанатами DC»

Для тих хто не знає, New Line Cinema – колись самостійна компанія, зараз належить компанії Warner Bros, як 21Fox належать Disney. Цей міні-підрозділ займається розробкою фільмів жахів. В принципі, можете робити висновки, чим Fox будуть займатись для Disney.

До приходу в New Line в 2007 році Уолтер Хамада провів чотири роки в якості партнера в керуючій і виробничій фірмі H2F Entertainment. Він почав свою кар’єру асистентом в TriStar і в підсумку став віце-президентом з виробництва Columbia Pictures (котра зараз належить Sony). Він також керував виробництвом фільмів для MBST Entertainment.

Схожі записи