Ліга Справедливості готується до виходу на DVD

banner_jlposter

Схоже, незважаючи на зусилля фанатів, фільм «Ліга Справедливості» отримає режисерську версію… Не Зака Снайдера. Що, втім, не дивно, адже щось таке нам вже говорили офіційні представники студії.

Згідно предзаказному лістингу на Amazon Germany, фільм має зазначену тривалість 135 хвилин, що робить його на 15 хвилин довшим, ніж оригінальне театральне видання, випущене в листопаді. Звичайно, це може бути помилкою, адже британська версія сайту вказує тривалість фільму 120 хвилин.

Читайте також: Як змінили Лігу Справедлиовсті?.

Однак, це дуже маловірогідно. Слід зазначити, що Warner Bros практикують розширені версії фільмів у форматі DVD та Dlu-Ray, як приклад «Бетмен проти Супермена: На Зорі Справедливості» та «Загін Самогубців». Тож швидше за все «Ліга Справедливості» отримає свої «15 додаткових хвилин». Втім версія Зака Снайдера, навіть без урахування перезнятих кадрів, мала б включати понад пів години додаткових матеріалів.

Згідно звітам, «Ліга Справедливості» з’явиться на Blu-ray і DVD в березні, тому, сподіваюся, ми отримаємо офіційні новини від Warner Bros в найближчому майбутньому.

Нашу рецензію на фільм “Ліга Справедливості” ви можете прочитати за ЦИМ посиланням. Або ж можете подивитись відео-огляд у ролику вище.

Схожі записи